یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   ابلاغ بخشنامه بهسازی وضعیت نیروهای حجمی شهرداری/تخلف در این بخشنامه موجب میشود که پیمانکار در لیست سیاه قرار گیرد تا دیگر نتواند در مناقصات شهرداری شرکت کند.
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ساعت ۱۲:۱۴

افشین حبیب‌زاده،رئیس فراکسیون کارگری شورای شهر تهران،

ابلاغ بخشنامه بهسازی وضعیت نیروهای حجمی شهرداری/تخلف در این بخشنامه موجب میشود که پیمانکار در لیست سیاه قرار گیرد تا دیگر نتواند در مناقصات شهرداری شرکت کند.

افشین حبیب‌زاده گفت،در این بخشنامه به شهرداری به عنوان کارفرما اجازه داده شده، در صورتی که پیمانکار از مفاد این بخشنامه تخلف کند، آن را در لیست سیاه قرار دهد تا دیگر نتواند در مناقصات شهرداری شرکت کند.

افشین حبیب‌زاده گفت،در زمان تدوین بخشنامه بهسازی وضعیت نیروهای حجمی در شهرداری تهران برای تک تک مسائل و مشکلات کارگران چاره‌اندیشی شد. به طور مثال طبق این بخشنامه شرکت‌های پیمانکاری باید تضامین لازم را برای پرداخت حداقل حقوق دو ماه کارگران را به شهرداری ارائه دهند تا در صورتی که در پرداخت با مشکل مواجه شدند، از این منابع، حقوق کارگران از سوی شهرداری پرداخت شود. همچنین در این بخشنامه تاکید شد که از این به بعد پیمانکاران اجازه ندارند، حقوق کارگران را به صورت دستی پرداخت کنند بلکه باید به نام کارگران، حسابی افتتاح و تمامی دستمزد، عیدی، سنوات و پاداش به آن واریز شود.

رییس فراکسیون کارگری شورای اسلامی در خصوص ضمانت اجراهای این بخشنامه گفت: در این بخشنامه به شهرداری به عنوان کارفرما اجازه داده شده، در صورتی که پیمانکار از مفاد این بخشنامه تخلف کند، آن را در لیست سیاه قرار دهد تا دیگر نتواند در مناقصات شهرداری شرکت کند.

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

به نقل از اقتصاد آنلاین،برخی از این شرکت ها عبارتند از: «سپیدار»: شرکت سپیدار سیستم آسیا در ارتباط با زمانبندی پرداخت سود سال منتهی به ۳۰اسفند ۱۳۹۹ اعلام کرد که سود همه سهامداران اعم از حقیقی و حقوقی(به جز سهامداران...
مجتبی آراسته گفت،پیگیری و ساماندهی زمین مشاغل مزاحم شهری کاشان و پیگیری زمین برای ایجاد شهرک صنایع غذایی کامو، تخصیص زمین به راهدارخانه برزک و کامو، شهرک صنعتی جوشقان قالی، فرماندهی نیروی انتظامی به مساحت ۹ هزار مترمربع و کلانتری راوند...

مطالب مرتبط با برچسب

افشین حبیب‌زاده گفت،امسال در بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری، همکاران ما کمک کردند و توانستیم عدد قابل توجهی را برای همترازی حقوق کارگران شرکت شهربان، معبربان و حریم‌‌بان در نظر بگیریم. البته در فروردین ماه پرداخت نشده و  امیدواریم در پایان...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها