چهارشنبه, ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
»   امور زیربنایی  »   ابهام در مزایده پروژه آب شرب تبریز
۱۸ فروردین ۱۴۰۰ , ساعت ۱۰:۴۴

به گزارش ایلنا، مدیرکل اطلاعات استان در گفتگو با خبرنگاران به مناسبت دهه سربازان گمنام امام زمان (عج)، اظهار کرد:

ابهام در مزایده پروژه آب شرب تبریز

مدیر کل اطلاعات استان آذربایجان‌شرقی : جلوگیری از زمین خواری ۴۱ هکتار از اراضی در شهرک خاوران به ارش ۷ هزار میلیارد تومان، بررسی انحراف در مزایده پروژه آب شرب تبریز از پرونده های پیگیری شده در کمیته پایش بود.

مدیرکل اطلاعات آذربایجان‌شرقی گفت: با اقدامات اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عجل الله تعالی فرجه‌الشریف) در اداره کل اطلاعات استان ۱۹ نفر از اعضای اصلی باند کلاهبرداری سازمان یافته تهیه چک‌های بانکی و جعل اسناد در استان مورد رصد و شناسایی قرار گرفته و با همکاری دستگاه قضایی دستگیر شدند.

وی افزود: برابر بررسی‌های انجام شده و مدارک موجود در پرونده، متهمان اقدام به کلاهبرداری، جعل اسناد، تهیه و خرید و فروش چک‌های بانکی بلامحل نموده‌اند و تاکنون بیش از ۵۰ هزار فقره چک به ارزش ۱۸ هزار میلیارد ریال از باند مذکور کشف شد.

مدیر کل اطلاعات استان گفت: تمام اهداف دشمن ایجاد ناامنی در جامعه است و به شدت از دست نیافتن به این هدف عصبانی است.

اداره کل اطلاعات استان ادامه داد: دشمن در عرصه رسانه از بدو پیروزی انقلاب اسلامی به دنبال سرنگونی نظام و متوقف کردن حرکت پرشتاب نظام است و امروز به این نکته رسیده است که برای تحقق این هدف باید به ایجاد شکاف بین مردم و حاکمیت دست بزند.

وی اضافه کرد: در بخش برق با شناسایی و کشف ۹ هزار دستگاه ماینر، روزانه از تضییع ۲۵۰ میلیون تومان بیت المال در حوزه برق مصرفی، جلوگیری کردیم.

جلوگیری از زمین خواری ۴۱ هکتار از اراضی در شهرک خاوران به ارش ۷ هزار میلیارد تومان، بررسی انحراف در مزایده پروژه آب شرب تبریز از پرونده های پیگیری شده در کمیته پایش بود.

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی

تهران- ایرنا- سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اعلام کرد: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری برای حمایت و جهش تولید یک هزار و ۴۵۰ میلیارد تومان کالای متروکه به چرخه تولید و اشتغال بازگشت. به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، سازمان...
تا پایان سال جاری و برای اولین بار انجام می‌شود؛ واگذاری پنل‌های خورشیدی به هزار خانوار عشایری کهگیلویه و بویراحمد مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از تحویل یک هزار پنل خورشیدی قابل حمل به یک هزار خانوار عشایری...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها