جمعه, ۲۶ شهریور ۱۴۰۰
»   بین الملل  »   ابوبکر بغدادی در حمله هوایی سوریه کشته شد؟
۲۲ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۰:۴۶

ابوبکر بغدادی در حمله هوایی سوریه کشته شد؟

بر اساس گزارش‌های تایید نشده در رسانه دولتی سوریه، رهبر گروه تروریستی داعش شنبه طی یک حمله هوایی در سوریه کشته شده است.

به نقل از ایسنا، به نوشته روزنامه میرر، تصاویر آنلاین که پایگاه خبری “اعماق داعش” منتشر کرده نشان می‌دهد روز شنبه درگیری‌های سنگینی در رقه، پایتخت خلافت خودخوانده داعش صورت گرفته و تصاویر پایگاه اعماق ویرانی‌ها را نشان می‌دهد.

پیشتر هم گزارش‌هایی از کشته شدن ابوبکر بغدادی،‌ رهبر گروه تروریستی داعش منتشر شده بود اما نهایتا رد شد.

به گزارش دیلی میل تلویزیون دولتی سوریه هم این خبر را منتشر کرده که سرکرده تشکیلات تروریستی داعش، شنبه بر اثر حمله هوایی به هلاکت رسیده است.
آمریکا مدتی پیش، جایزه تعیین شده برای دریافت اطلاعات درباره مکان ابوبکر بغدادی یا کمک به دستگیری یا هلاکت وی را به بیش از دو برابر افزایش داده و آن را ۲۵ میلیون دلار اعلام کرده بود.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع بین الملل

به نقل از ایرنا،کلکسیون هنری هری مکلو میلیاردر آمریکایی و همسرش، لیندا، پاییز امسال در رویدادی که بسیاری هنردوستان انتظارش را می‌کشیدند، طی دو مرحله در ساتبیز نیویورک به مزایده گذاشته می‌شود. این کلکسیون شامل ۶۵ اثر هنری است که از جمله مهمترین آنها...
به نقل از ایرنا،۱۳ عدد از ماشین‌های خاصی که در فیلم مکس دیوانه: جاده خشم (۲۰۱۵) جلوی دوربین رفتند، ماه جاری در استرالیا به فروش گذاشته می‌شوند.   حراج این ماشین‌های زرهی که اغلب از کنار هم قرار دادن چند مدل مختلف ماشین...

مطالب مرتبط با برچسب