جمعه, ۰۱ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, انرژی  »   اجرایی شدن طرح تجمیع قبوض آب و برق منتفی اعلام شد
۸ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۲:۵۱

از سوی قائم مقام وزیر نیرو

اجرایی شدن طرح تجمیع قبوض آب و برق منتفی اعلام شد

ستار محمودی در خصوص تجمیع قبوض آب و برق گفت: به دلیل ماهیت‌های متفاوت این دو حوزه  اجرایی شدن طرح تجمیع قبوض آب و برق منتفی اعلام شد ، همچنین، برخی مولفه‌ها در قبوض آب و برق وجود دارد که نمی‌توان طرح یکسان‌سازی را نیز در قبوض اجرایی کرد.

قائم مقام وزیر نیرو ادامه داد: با توجه به این‌که این آیتم تبصره ممکن است در شهر تهران در قبوض مشترکان وجود داشته باشد اما در شهرستان‌ها این آیتم نباشد و یا این‌که پس از اتمام این تبصره، تبصره دیگری جایگزین شود، لذا به دلیل متغیر بودن امکان آسان‌سازی قبوض آب و برق وجود ندارد.

وی بیان کرد : تمامی آیتم‌ها و هزینه‌های آب و برق در نظر گرفته شده شفاف و واضح است و هیچ‌گونه مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , انرژی

به نقل از اقتصاد آنلاین، برخی از این شرکت ها عبارتند از: «کنور»: شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبا نور از واگذاری ۳۹۲میلیارد تومان سهام شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات خبر داد. «شنفت» و «شرانل»: شرکت‌های نفت پارس و نفت ایرانول...
محمد جواد آذری جهرمی گفت: امروز با ثبت یک درخواست در سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات، به عنوان یک شهروند، تقاضا دادم که کلیه قراردادهای درآمدزا و هزینه‌های باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس از سال ۱۳۸۵ -که قطعا محرمانگی ندارند- منتشر شود.  به...

مطالب مرتبط با برچسب