جمعه, ۰۱ مرداد ۱۴۰۰
»   امور زیربنایی, صنعت و معدن, مسکن و عمران  »   اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب شهرستان تفت آغاز شد
۲۶ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۰:۳۵

با اعتبار 35 میلیارد ریال ؛

اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب شهرستان تفت آغاز شد

«محمدمهدی ثابتیان» مدیر اجرای طرح‌های جمع‌آوری و تصفیه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب استان گفت: عملیات لوله‌گذاری شبکه جمع آوری فاضلاب شهرستان تفت به طول ۶۵۰۰ متر و اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال آغاز شد.

وی در این‌باره گفت: در قالب دو قرارداد مجزا اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب شهرستان تفت آغاز شد .

همچنین، وی ادامه داد: این قراردادها شامل اجرای ۲۵۰۰ متر لوله‌گذاری جهت تکمیل بخشی از شبکه اجرا شده فاضلاب در منطقه‌های گرمسیر، باغ مورتین و شهرک شهید صدوقی و چهار هزار متر لوله‌گذاری فاضلاب در شهرک جانبازان و بخشی از محله محسن‌خان است.

ثابتیان خاطرنشان کرد: عملیات اجرای شبکه فاضلاب این مناطق با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی و به‌منظور تحت پوشش قرارگرفتن بیش از ۵۰۰ مشترک در حال اجراست.

این مسئول یادآور شد: این عملیات با استفاده از لوله‌های پلی‌اتیلن در اقطار ۲۰۰ تا ۴۰۰  میلی‌متر در حال انجام است.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی  , صنعت و معدن  , مسکن و عمران

به نقل از اقتصاد آنلاین، برخی از این شرکت ها عبارتند از: «کنور»: شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبا نور از واگذاری ۳۹۲میلیارد تومان سهام شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات خبر داد. «شنفت» و «شرانل»: شرکت‌های نفت پارس و نفت ایرانول...
 سعید ایزدی گفت: با حضور مشاوران خارجی جلسات فشرده ای به مدت یک هفته در محل کارخانه و سایت برگزار شد و طی این جلسات آخرین وضعیت فنی ماشینهای الیاف ساز ، خرید تکنولوژی ساخت تونل حرارتی و استراتژی های لازم...

مطالب مرتبط با برچسب