پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   اجرای طرح تعاون روستا در شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر
۱۵ مهر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۰۹

ربیعی خبر داد

اجرای طرح تعاون روستا در شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر دو روز خود به خراسان رضوی و با حضور در شهرستان سبزوار  از اجرایی شدن طرح تعاون روستا در شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر خبر داد و گفت: تفاهم‌نامه و کارهای اولیه این طرح صورت گرفته است.

علی ربیعی عنوان کرد: حمایت از تعاونی شهرها و زنجیره کردن تعاونی‌ها نیز در راستای جذب سرمایه‌گذاری مردم  از دیگر رویکردها برای توسعه تعاونی است که پیگیری می شود.

در ادامه وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی سبزوار و عبور سالانه ۲۰ میلیون زائر و مسافر از مسیر آن گفت: در صورتی که ۱۰ درصد  مسافران در این شهر توقف کنند، زمینه های اشتغال بسیاری در سبزوار ایجاد می‌شود.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها