شنبه, ۰۱ آبان ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   احتمال اختصاص تمامی پروازهای داخلی حج به هواپیمایی هما
۲۸ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۰:۱۵

احتمال اختصاص تمامی پروازهای داخلی حج به هواپیمایی هما

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از احتمال اختصاص تمامی پروازهای داخلی حج به هواپیمایی هما در صورت کاهش پروازهای عربستان سعودی خبر داد.

به نقل از شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، رحمت‌الله مه‌آبادی در جلسه هماهنگی حج تمتع ۹۶ گفت: حج امسال، حج خاصی است و باید تلاش کنیم به بهترین نحو به انجام برسد. سیاست نظام مقدس جمهوری اسلامی، رهبری معظم انقلاب و دولت برقراری حج است.

مه‌آبادی ادامه داد: عملیات اعزام و پذیرش حجاج در تمتع سال ۹۴ برای ما بسیار آبرومند بود. در آن سال فرودگاه‌های مشهد، امام خمینی(ره) و اصفهان به بهترین نحو کار کردند.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای اعزام حجاج در حج تمتع سال ۱۳۹۶، اظهار کرد: عربستان سعودی قصد دارد پروازهای خود را از ۵۰ درصد به ۳۰ درصد کاهش دهد و امکان دارد که تمام پروازهای داخلی ما نیز به هما اختصاص یابد. تمامی پروازهای ما از آسمان کویت و بحرین به عربستان می ‍‌روند.

مه‌آبادی اظهار داشت: طی جلسه‌ای که با وزیر راه و شهرسازی داشتیم، مطرح شد که شاید برای اعزام حجاج تمتع امسال از هواپیماهای با بدنه باریک استفاده شود.

رییس هیئت ‌مدیره شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با اشاره به تجربیات سفرهای حج در سال‌های گذشته گفت: ما باید تمام دیدگاه‌های مدیران حج را در نظر بگیریم و اطلاع‌رسانی‌ها را به صورت مشترک انجام دهیم. سال گذشته در زمینه اطلاعرسانی ما از سازمان حج سبقت گرفتیم و این سازمان سایت ما را به عنوان سایت مرجع حج معرفی کرد.

وی افزود: بحث سطح خدمات ویژه نیز نخستین بار از حج آغاز شده که بسیار خوب و مثبت بوده است؛ مانند پیامک‌ اطلاع‌رسان ما در حال تقویت شدن است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

علیرضا نادعلی گفت:امروز نیاز داریم با کار و خدمت و اقدامات مؤثر، هم رضایت را در شهروندان تهرانی ایجاد نماییم و هم با طراحی های درست و به جا به ایجاد حس رضایت‌مندی در آنها مبادرت بورزیم. اینک در آغاز یک...
معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها