یکشنبه, ۱۷ آذر ۱۳۹۸
»   اقتصادی  »   احداث بزرگ ترین کارخانه نساجی شرق کشور در سبزوار ، با پشتیبانی 250 میلیون یورویی
۱۷ آذر ۱۳۹۷ , ساعت ۸:۵۸

احداث بزرگ ترین کارخانه نساجی شرق کشور در سبزوار ، با پشتیبانی ۲۵۰ میلیون یورویی

روزنامه خراسان ; مدیرعامل بانک صنعت و معدن از پشتیبانی حدود ۲۵۰ میلیون یورویی این بانک از اجرای طرح توسعه کارخانه فولاد سبزوار خبر داد و گفت: هم اکنون طرح توسعه فولاد سبزوار حدود ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که امیدواریم با شتاب بیشتر طرح توسعه این کارخانه به اتمام برسد.

حسین مهری مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور به همراه علیرضایی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، کاردان پدر صنعت نساجی کشورو دیگر مسئولان شهری از واحد های صنعتی سبزوار بازدید کرد. مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: هم اکنون تکمیل طرح توسعه فولاد سبزوار در دستور کار قرار دارد که بانک صنعت و معدن حدود ۲۵۰ میلیون یورو از این پروژه پشتیبانی کرده است. مهری تاکید کرد: همچنین دیگر پروژه های صنعتی سبزوار پیشرفت های فیزیکی بیش از ۶۰ درصد داشته و تامین سرمایه در گردش پروژه در اولویت این بانک قرار دارد.

*تکمیل ۳۰۰ طرح نیمه تمام صنعتی در استان نیازمند ۳۵۰ میلیون دلار اعتبار است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی نیز گفت: هم اکنون ۳۰۰ طرح صنعتی بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی در خراسان رضوی وجود دارد که برای تامین تجهیزات و ماشین آلات حدود ۳۵۰ میلیون دلار اعتبار نیاز است و این طرح های صنعتی طی امسال و سال آینده به بهره برداری می رسد. علیرضایی افزود: با بهره برداری از این طرح های صنعتی برای بیش از ۱۵ هزار نفر در خراسان رضوی اشتغال زایی می شود.

*احداث بزرگ ترین کارخانه نساجی شرق کشور در سبزوار

در ادامه نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به دستاورد های سفر مدیرعامل بانک صنعت و معدن و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به شهرستان سبزوار، گفت: طی این سفر از چندین پروژه صنعتی سبزوار با پیشرفت فیزیکی بالای ۷۰ درصد بازدید شد و کمک های مورد نیاز به تکمیل یک واحد دارویی، یک واحد غذایی و صنایع معدنی از سوی بانک صنعت و معدن انجام می شود.

حسین مقصودی از احداث دو پروژه بزرگ با تامین مالی بانک صنعت و معدن در این شهرستان خبر داد و افزود: پس از حل مشکلات و چالش های ورود ماشین آلات مراحل احداث این دو پروژه آغاز می شود. وی همچنین با اشاره به دریافت مجوز احداث کارخانه نساجی در سبزوار، بیان کرد: به زودی این کارخانه به عنوان بزرگ ترین کارخانه نساجی شرق کشور پس از جانمایی و حل مشکلات اعتباری با سرمایه گذاری پدر صنعت نساجی احداث می شود.

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

پايان اعتبار نشريه شماره 125‏- مجموعه نقشه‌هاي تيپ مخازن آب زميني جهت دانلود کلیک...
تصویبنامه مصوب جلسه مورخ ۹۸/۰۸/۲۶ هیات وزیران درخصوص "تامین مالی چند طرح در اجرای بند ب تبصره ۳ ماده واحده قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور" طی نامه شماره ۱۰۷۹۱۶ مورخ ۹۸/۰۸/۲۷ توسط معاون اول رییس جمهور ابلاغ...

مطالب مرتبط با برچسب

دکتر محمد‌باقر نوبخت معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور، در بخشنامه‌ای به تمام دستگاه‌های اجرایی، شیوه‌نامه اجرایی بند «و» تبصره (۵) ماده واحده قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور را به منظور تسویه و تهاتر بدهی‌های دولت...
آیین امضای تفاهم‌نامه تأمین سه هزار میلیارد تومان منابع مالی بازسازی و نوسازی مناطق آسیب‌دیده از سیل فروردین ماه ۱۳۹۸ با استفاده از منابع داخلی بانک‌ها، با حضور دکتر محمد‌باقر نوبخت معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها