پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   مناقصه سالن ورزشی آموزش و پرورش هندیجان در مرحله تعیین پیمانکار
۲۱ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۰۶

مناقصه سالن ورزشی آموزش و پرورش هندیجان در مرحله تعیین پیمانکار

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان هندیجان از احداث سالن ورزشی در مجتمع ورزشی شهید بهبهانی آموزش و پرورش هندیجان خبر داد و گفت: این طرح فعلا در مرحله انجام مناقصه است و عملیات اجرایی آن بلافاصله پس از تعیین پیمانکار آغاز خواهد شد.

خسرو حیاتی اظهار کرد: این مبلغ از محل اعتبارات نفت به این شهرستان تخصیص داده شده و برای ساخت یک سالن ورزشی در مجتمع ورزشی شهید بهبهانی آموزش پرورش هندیجان هزینه خواهد شد.
وی گفت: هم اکنون این طرح در مرحله انجام مناقصه برای انتخاب پیمانکار از سوی اداره کل نوسازی مدارس است و اجرای کار بلافاصله پس از این فرایند شروع خواهد شد.
حیاتی افزود: پس از برآورد کلی هزینه سالن و در صورت مازاد اعتبار، ساخت یک زمین چمن مصنوعی نیز در همین مجتمع پیش بینی شده است.
وی در پایان از زحمات و پیگیری های استاندار ، مدیرکل آمورش و پرورش خوزستان و فرماندار هندیجان تقدیر و تشکر کرد.
شهرستان هندیجان با ۳۸ هزار نفر جمعیت در جنوب استان خوزستان قرار گرفته است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها