سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   اختصاص 10 هزار میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای صنعتی کوچک
۱۲ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۲۵

اختصاص ۱۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای صنعتی کوچک

به نقل از صدا و سیما، رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به ابلاغ دستورالعمل اختصاص وام به واحدهای صنعتی کوچک و متوسط از سوی بانک مرکزی به بانک‌های عامل گفت: ۱۰ هزار میلیارد تومان در این طرح به واحدهای صنعتی کوچک و متوسط تحت پوشش اصناف اختصاص می‌یابد که در چند روز آینده به طور رسمی اعلام خواهد شد.

علی فاضلی با اشاره به اینکه مسئولان ذیربط باید نظارت بیشتری بر موضوع واردات قطعات خودرو داشته باشند، افزود: تولید قطعات بی کیفیت در داخل کشور و عرضه آن با نام برندهای معروف از دیگر معضلات بازار قطعات خودرو است.

وی واحدهای بدون پروانه را محل تولید قطعات تقلبی و بی کیفیت دانست و گفت: با توجه به ارتباط این قطعات با جان مردم، مصرف کنندگان باید برای خرید این قطعات به مراکز دارای پروانه کسب مراجعه کنند.

رئیس اتاق اصناف ایران حجم کم واردات قطعات یدکی خودرو را ناشی از موفقیت تولیدکنندگان داخلی برای تأمین این بازار اعلام کرد و گفت: در مجموعه این نمایشگاه اتحادیه‌های همگن کشوری حضور دارند که در صورت توجه بیشتر به آن‌ها و رعایت استاندارد و تولید باکیفیت می‌توانند رونق بیشتری برای تولید خود ایجاد کنند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

پیروز کرمی گفت:سرانه دانش آموزی در مدارس  کهگیلویه و بویراحمد ۸.۲ درصد بوده که نسبت به متوسط کشور که تقریبا ۵.۲ می باشد سرانه آموزشی نسبتا خوبی را در استان داریم.  در سال گذشته ۱۷۴ کلاس درس توسط سازمان نوسازی مدارس کهگیلویه...
دکتر پیمان صابریان گفت:پیشرفت های خوب و قابل توجهی را به نظر امکانات نرم افزاری و سخت افزاری داشتیم و دکتر کولیوند زحمات زیادی داشتند.  هدفمان این است که بتوانیم خدمات و امکانات با کیفیتی به مردم ارائه کنیم.  با تامین بودجه،...

مطالب مرتبط با برچسب