دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   اخراج کارکنان بیمارستان امام کرج پس از انتشار آگهی مزایده
۱۰ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۳:۳۶

اخراج کارکنان بیمارستان امام کرج پس از انتشار آگهی مزایده

آگهی فروش بیمارستان امام (ره) که در مرکز شهر کرج واقع‌شده و مراجعه‌کنندگان بسیاری دارد ابتدای سال جاری توسط سازمان همیاری و شهرداری‌های استان تهران منتشر شد.

پس از انتشار آگهی فروش بیمارستان امام خمینی شاهد واکنش‌های مختلف و درعین‌حال متناقض برخی از مسئولان استان البرز بودیم استاندار و مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان البرز با تکذیب این خبر مدعی حاشیه‌سازی برای این بیمارستان شدند این در حالی بود که برخی از کارکنان بیمارستان حکم مزایده بیمارستان را برای انتشار قراردادند و نگرانی خود از فروش و سپس اخراج کارکنان را اعلام کردند.

هرچند مزایده فروش در زمان مشخص شده انجام نشد ولی باگذشت سه ماه از انتشار آگهی فروش این بیمارستان پیش‌بینی کارکنان نگران این بیمارستان به وقوع پیوست و روند اخراج شدت گرفت امروز شهروندان با عبور از خیابان قزوین با پلاکاردی عجیب مواجه شدند که در آن نوشته‌شده بود «اخراج کارکنان بیمارستان امام خمینی (ره) کرج توسط استانداری البرز در سال اشتغال و تولید را تبریک عرض می‌کنیم».

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

دکتر حبیب‌الله مسعودی فرید  گفت:اورژانس اجتماعی از سوی سازمان بهزیستی به صورت مناقصه و پیمانکاری به بخش خصوصی واگذار می‌شود و برخی از کلینیک‌های خصوصی هر کسی نمی‌تواند این امتیاز را بگیرد زیرا یکی از طرح‌های به اصطلاح «تپل» بهزیستی...
به نقل از ایلنا،هرچند  فروش دستگاه و زمین کارخانه با ورود دادستانی متوقف شده اما شواهد نشان می دهد  مدیران نرگس تلاشی برای تولید ندارند و تمام هم وغم‌شان برای پرداخت حقوق و بیمه کارگران با فروش زمین ها و...

مطالب مرتبط با برچسب