سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اعلام مناقصه, اقتصادی, بانک و بیمه, صنعت و معدن, مدیران برتر, مسکن و عمران  »   اداره تامین اجتماعی در عسلویه دارای ساختمان ملکی می‌شود
۱۶ مرداد ۱۴۰۰ , ساعت ۱۱:۰۰

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر :

اداره تامین اجتماعی در عسلویه دارای ساختمان ملکی می‌شود

عباس دیری گفت:زمین مورد نیاز اداره تامین اجتماعی عسلویه که در واحدی استیجاری استقرار دارد به میزان چهار هزار متر مربع خریداری شده تا پس از گذشت ۱۷ سال این مرکز دارای ساختمان ملکی شود.

عباس دیری  گفت: برای اجرا این پروژه چهار و نیم میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده که بزودی بعد از طراحی مناقصه اجرایی می‌شود.همایش روز خانواده و تکریم بازنشستگان یادآور تلاش و تکاپوی ارزنده و ارزشمند قشری فرهیخته و اندیشمند و صاحب تجربه و مهارت است که صادقانه و بی منت ۳۰ سال از بهترین سالهای عمر خود را در مسیر خدمت رسانی به هموطنان و همنوعان خود صرف کرده و همچنین با همت مضاعف و حمیت سازمانی در جهت توسعه ، پیشرفت و آبادانی کشورمان دستاوردهای گرانسنگ و افتخارات بزرگی به ارمغان آوردند.

 براساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و با هدف تجلیل و تقدیر از خدمات شایسته و بایسته بازنشستگان و ارتقای جایگاه و رشد و تعالی منزلت اجتماعی این قشر فرهیخته هر سال روز ۲۵ ذی الحجه به نام روز خانواده و تکریم بازنشستگان در تقویم سالانه نامگذاری شده و  موجب افتخار و مباهات است که به پاس یک عمر تلاش و کوشش صادقانه و ارائه خدمات ارزشمند و ماندگار بازنشستگان هشتمین همایش ملی روز خانواده و تکریم بازنشستگان را با جدیت و اهتمام افزونتر از گذشته و با احساس ضرورت بیشتر از پیش برگزار کنیم.

بی تردید این تلاش جمعی و دستاوردهای آن نتیجه همدلی، همفکری و مشارکت فعال همه بزرگوارانی است که به تناسب مسئولیت خود ایفای نقش کرده تا همایش روز خانواده و تکریم بازنشستگان به عنوان رویدادی جریان ساز، پویا و بالنده در میان بازنشستگان کشوری جایگاه ویژه ای یافته است.

سازمان تامین اجتماعی تمهیدات ویژه ای را برای جایگاه و رشد و تعالی منزلت اجتماعی بازنشستگان، افزایش رفاه اجتماعی، ارائه خدمات درمانی مطلوب به این عزیزان پیش بینی کرده است که یکی پس از دیگری اجرایی خواهد شد.

بازنشستگان از جمله افراد باتجربه، صاحب ذوق و مهارت، متخصص و توانمند و کارآزموده هستند که استفاده و بهره گیری از نیرو و تجارب گرانبهای آنها می تواند موجبات رونق اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار کشور را به همراه داشته باشد و از طرفی اشتغال آنها و یا فرزندانشان به فعالیت ها و کارهایی که خودشان به آن علاقه مند هستند می تواند باعث رضایت مندی بازنشستگان و خانواده آنان شود.

 در یکسال اخیر مجموع فعالیت ها و خدمات ارائه شده به جامعه هدف رضایت مندی بازنشستگان را به همراه داشته که در این زمینه توجه به وضعیت معیشتی بازنشستگان و اهتمام در افزایش حقوق آنان ، برگزاری تورهای زیارتی و سیاحتی، پرداخت وام به  بازنشستگان با حمایت و مساعدت دولت،  تعامل و همکاری با کانونهای بازنشستگی به منظور ایجاد بستری مناسب برای مشارکت هر چه بیشتر بازنشستگان در امور مربوط به خود ، برگزاری مراسم تجلیل و سپاس از بازنشستگان در روز خانواده و تکریم بازنشستگان ( ۲۵ ذی الحجه ) و معرفی بازنشستگان نمونه در سطح ملّی از مهمترین اقداماتی است که سازمان تأمین اجتماعی با حمایت دولت و مساعدت مدیر عامل سازمان انجام داده است .

ساختمان درمانگاه‏ های برازجان، خورموج، جم ،دیلم و دلوار  در حال احداث هستند که پیشرفت شماری از آنها به ۹۰ درصد رسیده است.احداث درمانگاه در اهرم و شبانکاره در فرایند برگزاری مناقصه هستند و درمانگاه‌ خارگ نیز اقدام‌های اولیه آن در حال انجام است.افزایش تخت های بیمارستان سلمان فارسی و همچنین توسعه بخش ام.آر.آی و سی.تی.اسکن از دیگر اقدام های ارزشمند سازمان تامین اجتماعی در استان بوشهر است که محقق شده است.احداث دومین درمانگاه تامین اجتماعی در بوشهر با دریافت مجوز از هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی اجرایی خواهد شد. مجوز افزایش تخت های بیمارستان تامین اجتماعی در برازجان نیز گرفته شده و مقرر شده تا همزمان با افتتاحیه درمانگاه این مهم محقق شود.

در این آیین  از پنج بازنشسته برتر  و همچنین ۱۰ بازنشسته همراه با رعایت شیوه‏‌نامه‏‌های بهداشتی تجلیل و یک نفر نیز به عنوان نامزد کسب عنوان بازنشسته نمونه کشوری معرفی شد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اعلام مناقصه  , اقتصادی  , بانک و بیمه  , صنعت و معدن  , مدیران برتر  , مسکن و عمران

تولید و فروش تجهیزات شهربازی شادی سازان دورنگار در تهران شهربازی عموما به پارک های تفریحی که در آنها تجهیزات بازی و سرگرمی نصب شده باشد شهربازی می گویند. امروزه شهربازی ها یکی از مراکز تفریحی محسوب می شود، که بیشتر...
دکتر ضیایی گفت: این شرکت امروز یکی از صادرکنندگان مطرح در زمینه تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر است، به گونه‌ای که در ۴ ماه امسال به اندازه کل حجم صادرات سال گذشته، صادرات داشته است؛ ولی اگرچه تناژ صادراتی آن...

مطالب مرتبط با برچسب

سجاد سنگسری گفت: تاکنون ۲ هزار و ۴۰ میلیارد ریال برای تکمیل بیمارستان تامین اجتماعی آبادان اختصاص داده شد و بر اساس مناقصه جدید پیمانکار تجهیز کارگاه خود را آغاز کرده و از ابتدای مهرماه عملیات اجرایی این پروژه مجددا اجرایی خواهد شد.  عملیات...
رحمت اله پورموسی گفت:این موضوع در قانون پیش‌بینی شده و ما همواره تاکید داشته ایم که کارگران و بازنشستگان باید در سهام شرکتهای تامین اجتماعی سهیم باشند؛ مگر می‌شود کسی صاحب خانه باشد ولی از خانه هیچ سهمی نداشته باشد؟...