سه شنبه, ۰۵ مهر ۱۴۰۱
»   اقتصادی, امور زیربنایی  »   اداره کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر دارای برترین آمار فروش حراج ها و مزایده های ماهیانه
29 شهریور 1401 , ساعت 22:24

مدیر کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر گفت :

اداره کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر دارای برترین آمار فروش حراج ها و مزایده های ماهیانه

بهادری گفت: اداره کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر به عنوان یکی از مراکز هدف سازمان در سطح کشور است که در سال جاری در همه حراج ها و مزایده های ماهیانه دارای برترین آمار فروش بوده است.

مدیر کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر گفت: در شهریورماه جاری ۸۳ میلیارد ریال کالای دارای مجوز فروش اموال تملیکی این استان در ۲۴ نوبت به فروش رسید.

رحیم بهادری افزود: این میزان فروش کالاهای اموال تملیکی دارای مجوز در شهریورماه از رشد ۵۰ درصدی  برخوردار بوده است.

وی بیان کرد: براساس آمارها استان بوشهر بالاترین درصد فروش حراج حضوری شهریورماه اموال تملیکی کشور را کسب کرد.

بهادری گفت: حراج حضوری شهریورماه سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی طبق روال هر ماه ۲۷ شهریور با حضور خریداران و مسئولان این سازمان برگزار شد.

به گفته بهادری در این حراج استان بوشهر ۴۲ ردیف از کالاهای موجود در انبارهای استان که اغلب شامل ابزارآلات، لوازم خانگی، پارچه و لوازم یدکی هستند را به فروش رسانده است.

وی افزود: در حراج شهریورماه به دنبال روند چشم گیر رو به رشد اموال تملیکی استان بوشهر در تعیین تکلیف کالاهای دارای حکم و قابل فروش بالاترین مبلغ فروش کالا و همچنین بالاترین درصد فروش همچون ماههای اخیر را نیز کسب کرد.

بهادری گفت: اداره کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر به عنوان یکی از مراکز هدف سازمان در سطح کشور است که در سال جاری در همه حراج ها و مزایده های ماهیانه دارای برترین آمار فروش بوده است.

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , امور زیربنایی

نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان در چهارم مهرماه ماه ۱۴۰۱ محل بحث و گفت‌وگو پیرامون موضوع رسیدگی به جبران خسارت‌های اموال عمومی، توجه به برگزاری تئاترها و رویدادهای فرهنگی و توجه بیش‌از پیش به هفته گردشگری بود. بررسی خسارات‌...
 عدم اشتغالزایی و تولید مناسب و عدم تحقق وعده‌های مالک کارخانه آزمایش مرودشت، این کارخانه را پس از سال‌ها آزمون و خطاهای بی‌پایان در مسیر مزایده چندباره قرار داده است؛ تا جایی که مشخص نیست این کارخانه چه زمانی به...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها