سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   ارائه اسناد مناقصه تاسیسات پشتیبانی خارک با رعایت مقررات
۱۸ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۴:۲۶

ارائه اسناد مناقصه تاسیسات پشتیبانی خارک با رعایت مقررات

شرکت پایانه‌های نفتی ایران ملزم به تهیه و ارائه اسناد مناقصه تاسیسات پشتیبانی خارک با رعایت قوانین و مقررات شد.

به نقل از وزارت نفت، معاونت نظارت بر بهینه سازی مصرف انرژی و ارزشیابی طرح‌های برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران اعلام کرد بر اساس مصوبات هیئت مدیره این شرکت، از توانایی بخش خصوصی در تامین آب و برق مورد نیاز شرکت پایانه های نفتی ایران در جزیره خارک در چارچوب قرارداد BOO استفاده می‌شود.

بر اساس این مصوبه، احداث نیروگاه برق با ظرفیت ۵٠ مگاوات در جزیره خارک در چارچوب قرارداد BOO متناسب با مصرف این منطقه در دستور کار شرکت پایانه های نفتی ایران است و احداث این واحد نیروگاهی می تواند ضمن تامین انرژی مورد نیاز واحد آب شیرین کن از طریق انرژی گرمایی توربین‌های گازی این نیروگاه، مصرف انرژی و هزینه‌های سرمایه‌گذاری و پشتیبانی را کاهش دهد.

بر اساس مصوبه یاد شده، مقرر شد شرکت پایانه‌های نفتی ایران با استفاده از تجربه و خدمات مشاوران ذیصلاح نسبت به تعیین نرخ، تهیه و ارائه اسناد مناقصه با رعایت قوانین و مقررات اقدام و نتیجه را برای اقدام‌های بعدی به مدیریت برنامه ریزی تلفیقی اعلام کند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

پیروز کرمی گفت:سرانه دانش آموزی در مدارس  کهگیلویه و بویراحمد ۸.۲ درصد بوده که نسبت به متوسط کشور که تقریبا ۵.۲ می باشد سرانه آموزشی نسبتا خوبی را در استان داریم.  در سال گذشته ۱۷۴ کلاس درس توسط سازمان نوسازی مدارس کهگیلویه...
دکتر پیمان صابریان گفت:پیشرفت های خوب و قابل توجهی را به نظر امکانات نرم افزاری و سخت افزاری داشتیم و دکتر کولیوند زحمات زیادی داشتند.  هدفمان این است که بتوانیم خدمات و امکانات با کیفیتی به مردم ارائه کنیم.  با تامین بودجه،...

مطالب مرتبط با برچسب