دوشنبه, ۰۵ آبان ۱۳۹۹
»   مدیران برتر  »   ارائه خدمات نگهداری سالمندان در منزل
۶ مهر ۱۳۹۹ , ساعت ۱۲:۴۷

ارائه خدمات نگهداری سالمندان در منزل

نگهداری از سالمند یکی از مشغولیت های ذهنی افرادی است که والدین سالخورده دارند. سالمندان نیاز های خاص خود را دارند که شامل : عاطفی ، معیشتی و … می باشد.

شرکت باماناجان با بهره مندی از نیروهای کارآمد و متخصص خدمات ضروری سالمندان از قبیل تهیه و ارسال وعده های غذایی مناسب سالمندان با توجه به شرایط جسمی و یا بیماری این عزیزان و خدمات پزشکی شامل چکاپ،تهیه دارو،گرفتن وقت پزشک….،ورزشهای گروهی مناسب،گردش و تفریح گروهی و یا سفرهای یک روزه شهری یا برون شهری به سالمندان عزیز در همه مناطق تهران ارائه می‌کند.

افرادی که به تنهایی و دور از فرزندانشان زندگی میکنند،افرادی که نیاز به داشتن برنامه های غذایی سالم دارند، افرادی که محدودیت های ورزشی دارند و بایستی ورزش های خاص انجام دهند، افرادی که نیاز به تفریح و گردش دارند، همگی میتوانند در مجموعه باماناجان، نیازهای خودشان را برطرف نمایند.

 • تهیه غذای مناسب برای سالمندان، مجموعه باماناجان بر اساس نیازهای هر فرد و تجویز متخصصین تغذیه به صورت روزانه غذاهای مورد نیاز سالمندان را طبخ و در اختیارشان قرار میدهد
 • تفریح و گردش ویژه سالمندان، مجموعه باماناجان برای ارتقای سطح شادابی و سلامت روحی سالمندان برانامه های تفریحی و گردشگری متنوع و ویژه ای ارائه میکند که علاوه بر افزایش روحیه کاملا با نیازهای سالمندان منطبق است.
 • خدمات پزشکی سالمندان، مجموعه باماناجان با در اختیار داشتن تیم های تخصصی و مجرب، میتواند انواع خدمات پزشکی از جمله ویزیت های دوره ای و آزمایش های مختلف را در محل زنذگی افراد ارائه نماید.
 • خدمات ورزشی ویژه سالمندان، مجموعه باماناجان با همکاری با مربیان ورزشی که تخصصشان ورزش های ویژه سالمندان است میتواند برنامه ورزشی مناسبی را در اختیار سالمندان قرار دهد.
 • انجام خریدهای روزانه سالمندان، مجموعه باماناجان این امکان را برای سالمندان فراهم خواهد کرد که با توجه به نیازشان اقدام به انجام خریدهای روزانه آنها کند.
 • خدمات ایاب و ذهاب برای سالمندان، مجموعه باماناجان این امکان را فراهم آورده است تا سالمندان بتوانند به راحتی و در کمال آرامش به هرجایی که نیاز دارند رفت و آمد کنند.

ما اماده ایم تا شما را به دنیای تغذیه سالم , سلامتی , شادابی وعمر طولانی تر هدایت کنیم
کلیه خدمات زیر نظر متخصصین هر رشته ارئه میشود.
به ما اعتماد کنید.ما آماده ایم تا شما را با دنیای تغذیه سالم،سلامتی،شادابی و عمر طولانی تر هدایت کنیم.

آدرس : میدان ولیعصر خیابان حافظ

۰۲۱۲۸۴۲۸۸۶۷

www.bamanajan.com

مطالب مرتبط با موضوع مدیران برتر

فروشگاه ‌تکنو ‌ابزار با فعالیت چندساله در حوزه ابزارآلات ‌دستی، برقی ‌و صنعتی توانسته بستر مناسبی را برای تمام اقشار جامعه و متخصصین اهل فن جهت بررسی و خرید انواع ابزار فراهم سازد . خرید ابزار مناسب همیشه کار آسانی نیست...
شرکت بازرگانی سیب سرخ تجارت با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ترخیص، صادرات و واردات کالا آماده ارائه خدمات می باشد. انجام کلیه تشریفات گمرکی ترخیص کالا، واردات و صادرات کالاترخیص کالا از گمرک های سراسر ایران، واردات و ثبت...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
 • نظر سنجی

  چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

  مشاهده نتایج

  Loading ... Loading ...
 • آخرین خبرها