پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   ارائه ضمانت نامه های بانکی، نخستین گام برای شرکت در مناقصات
۵ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۲۰:۴۴

ارائه ضمانت نامه های بانکی، نخستین گام برای شرکت در مناقصات

عصو هیئت نمایندگان اتاق زنجان اعلام کرد: ارائه ضمانت نامه های بانکی، نخستین گام برای شرکت در مناقصات است.

رئیس اتاق زنجان با بیان اینکه این ۵ استان ۳۰ درصد جمعیت کشور را پوشش می دهد اظهار کرد: با ارزیابی مصوبات مجلس و تاثیر آن بر فعالدن بخش خصوصی و دولتی، مشکلات و معضلات را قابل فهم و حل می کنیم هر چند بیان شدن انتظارات بخش خصوصی از زبان دولتی ها می تواند چالش هایی را در پی داشته باشد.

وی خواستار کاهش ریسک نوسانات نرخ ارزی و پوشش آن توسط بانک توسعه صادرات شد و افزود: بانک توسعه صادرات به عنوان یک بانک تخصصی و تثبیت ساز نرخ ارز وارد شود و نوسانات این بخش را پوشش دهد.

عصو هیئت نمایندگان اتاق زنجان نیز اظهار کرد: نخستین گام برای شرکت در مناقصات، ارائه ضمانت نامه های بانکی است که بدون داشتن آن نمی توانیم در هیچ مناقصه ای حضور یابیم.

رئیس اتاق بازرگانی اردبیل هم از رئیس بانک توسعه صادرات خواست تا سطح دسترسی به بانک های خارجی را بصورت روشن بیان کند.

مدیر صدور بیمه نامه های صندوق ضمانت ارزی نیز اظهار کرد: نوسانات نرخ ارز بر اساس آخرین مصوبات در فاصله های ۳ تا ۳۵ درصد از ۳ تا ۶ ماه بیمه می شود.

مهدی یوسفی نژاد افزود: کاهش نرخ ارز را برای صادرکنندگان بیمه می کنیم و با چهار گونه ابزار پرداخت هزینه های به دست مشتریان می رسد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها