یکشنبه, ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
»   سیاسی  »   ارائه مستندات توهین به رئیس جمهور توسط وزارت کشور و ناجا
۴ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱:۲۴

ارائه مستندات توهین به رئیس جمهور توسط وزارت کشور و ناجا

دادستان کل کشور  گفت: وزارت کشور و ناجا مستندات توهین به رئیس جمهور را ارائه کنند.

به نقل از مهر، حجت الاسلام و المسلمین محمد جعفر منتظری دادستان کل کشور در حاشیه تجدیدمیثاق مسئولان عالی قضایی با ارمان‌های امام در حرم امام راحل در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤال اینکه آیا پرونده تخلفات انتخاباتی به دادگاه ارسال شده است، اظهار داشت: با توجه به گستردگی موضوع این مسله باعث تأخیر در ارسال پرونده به دادگاه شده است و تخلفات مربوط به تمام استان‌ها می‌شود که رسیدگی به آنها زمان بر است.

وی در رابطه با افزایش امار تخلفات و احضار فرمانداران گفت: در حال حاضر همان ۶فرماندار احضار شده‌اند و آمارها افزایشی نداشته است.

دادستان کل کشور، در رابطه به حادثه توهین به رئیس جمهور در روز قدس نیز گفت: قرار است دادستانی تهران و دادسرای تهران به این مسله ورود پیدا کنند و وزارت کشور و نیروی انتظامی مستندات خود را ارایه دهند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع سیاسی

به نقل از ایسنا،انجمن علمی مهندسی عمران و محیط‌زیست دانشگاه تربیت مدرس با همکاری انجمن علمی عمران دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی مهندسی عمران ایران و انجمن‌های علمی عمران برتر کشور، وبینار «طبقه‌بندی و قواعد کلی...
محمد جواد آذری جهرمی گفت: امروز با ثبت یک درخواست در سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات، به عنوان یک شهروند، تقاضا دادم که کلیه قراردادهای درآمدزا و هزینه‌های باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس از سال ۱۳۸۵ -که قطعا محرمانگی ندارند- منتشر شود.  به...

مطالب مرتبط با برچسب