یکشنبه, ۰۱ خرداد ۱۴۰۱
»   اجتماعی, خودرو  »   ارتقای کف استاندارد خودروهای تولیدی
۶ آبان ۱۳۹۵ , ساعت ۹:۱۴

ارتقای کف استاندارد خودروهای تولیدی

جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، گفت: ما معتقد هستیم کف استانداردهای تولیدی خودرو باید ارتقا یابد چون در حال حاضر به طور تقریبی هر خودرویی که تولید می شود، استاندارد دریافت می کند و این امر حتی برای برخی خودروها با سابقه تولیدی 40 سال نیز صدق می کند.

سردار مومنی بیان کرد تا جایی که قانون اجازه دهد، پلیس به دنبال ارتقای ایمنی خودروهاست و ما انتظار داریم که عامل خودرو  به کمک کاهش تلفات سوانح رانندگی بیاید چراکه در حال حاضر، کیفیت خودروهای تولید داخل بالا نیست.

وی گفت: در ۱۰ سال گذشته شاهد روند کاهشی مناسبی در تلفات سوانح رانندگی در کشور بودیم و برای ادامه این روند باید در زمینه بهبود کیفیت خودرو، تلاش بیشتری صورت گیرد.

مومنی اظهار کرد: امسال نیز شاهد کاهش سه درصدی در تلفات سوانح رانندگی در کشور بوده ایم که امیدواریم این روند کاهشی در ماه های آینده نیز خود را بیشتر نشان دهد.
به نقل از ایرنا، سردار اسکندر مومنی جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در روز چهارشنبه برای بررسی وضعیت فعالیت فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی در ارومیه حضور داشت.
طبق برخی آمارها، در ۱۴ سال گذشته ۳۱۵ هزار تن در کشور بر اثر تصادف های رانندگی جان خود را از دست داده اند.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , خودرو

علی محمد چوپانی رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان، گفت : در گذشته کشاورزان ما به دولت یارانه می دادند و اخیرا هرچه قیمت جهانی است در دلار نیمایی ضرب می شود و قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی...
نشست بررسی ظرفیتهای مازندران و استرالیا جهت برقراری تعاملات تجاری بین دو طرف، با حضور سفیر استرالیا در تهران، رییس و نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران و رییس نمایندگی امورخارجه در مازندران در سالن کنفرانس اتاق برگزار شد. رییس اتاق بازرگنی...

مطالب مرتبط با برچسب

رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس‌ اصفهان اعلام کرد: شامگاه گذشته (دوشنبه) برخورد مرگبار اتوبوس اسکانیا مسافربری شرکت همسفر با یک تانکر حامل مشتقات نفتی در محور بادرود - نطنزمنجر به مرگ ١٩ نفر در دم شد. وی ادامه داد: از ۵ نفر...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها