پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اجتماعی, خودرو  »   ارتقای کف استاندارد خودروهای تولیدی
۶ آبان ۱۳۹۵ , ساعت ۹:۱۴

ارتقای کف استاندارد خودروهای تولیدی

جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، گفت: ما معتقد هستیم کف استانداردهای تولیدی خودرو باید ارتقا یابد چون در حال حاضر به طور تقریبی هر خودرویی که تولید می شود، استاندارد دریافت می کند و این امر حتی برای برخی خودروها با سابقه تولیدی 40 سال نیز صدق می کند.

سردار مومنی بیان کرد تا جایی که قانون اجازه دهد، پلیس به دنبال ارتقای ایمنی خودروهاست و ما انتظار داریم که عامل خودرو  به کمک کاهش تلفات سوانح رانندگی بیاید چراکه در حال حاضر، کیفیت خودروهای تولید داخل بالا نیست.

وی گفت: در ۱۰ سال گذشته شاهد روند کاهشی مناسبی در تلفات سوانح رانندگی در کشور بودیم و برای ادامه این روند باید در زمینه بهبود کیفیت خودرو، تلاش بیشتری صورت گیرد.

مومنی اظهار کرد: امسال نیز شاهد کاهش سه درصدی در تلفات سوانح رانندگی در کشور بوده ایم که امیدواریم این روند کاهشی در ماه های آینده نیز خود را بیشتر نشان دهد.
به نقل از ایرنا، سردار اسکندر مومنی جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در روز چهارشنبه برای بررسی وضعیت فعالیت فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی در ارومیه حضور داشت.
طبق برخی آمارها، در ۱۴ سال گذشته ۳۱۵ هزار تن در کشور بر اثر تصادف های رانندگی جان خود را از دست داده اند.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , خودرو

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب

رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس‌ اصفهان اعلام کرد: شامگاه گذشته (دوشنبه) برخورد مرگبار اتوبوس اسکانیا مسافربری شرکت همسفر با یک تانکر حامل مشتقات نفتی در محور بادرود - نطنزمنجر به مرگ ١٩ نفر در دم شد. وی ادامه داد: از ۵ نفر...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها