سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
»   بین الملل  »   اردوغان در مراسم اقامه نماز عید فطر بیهوش شد
۴ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۵:۲۶

اردوغان در مراسم اقامه نماز عید فطر بیهوش شد

به نقل از شبکه خبری رووداو، رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه روز شنبه در جریان مراسم عید فطر در استانبول دچار اختلال در فشار خون شده و برای دقایقی بیهوش شده است.

بر اساس این خبر اردوغان در جریان مشارکت در نماز عید فطر در مسجد جامع بیمارسنان در استانبول دچار اختلال در فشار خون شده و حدود ۱۵ الی ۲۰ دقیقه بعد وضعیت جسمی اش بهبود پیدا کرده است.

رئیس جمهور ترکیه در پایان مراسم برگزاری نماز عید فطر در استانبول به رسانه ها گفت با توجه به اینکه از بیماری دیابت رنج می برد دچار اختلال در فشار خون شده بود اما وضعیت او بهبود پیدا کرده است و مشکل جسمی او رفع شده است.

شاهدان عینی که در مراسم حضور داشته اند اعلام کردند اردوغان بعد از اینکه به حاضران سلام کرده بود تعادل خود را از دست می دهد که همراهانش به او کمک می کنند تا بتواند بایستد و بعد از ۱۵ الی ۲۰ دقیقه وضعیت جسمی اردوغان بهبود پیدا کرده است. یک شاهد عینی دیگر گفته که اردوغان بعد از اینکه حال جسمی اش وخیم شد دراز کشیده و پزشکان معاینات اولیه را برای او انجام داده سپس او را از محل برگزاری نماز عید فطر خارج کرده اند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع بین الملل

به نقل از ایسنا، مسوولان موزه هنر متروپولیتن قصد دارند برای جبران خسارت‌های مالی ناشی از تعطیلی دوران همه‌گیری ویروس کرونا بیش از ۲۰۰ عکس از مجموعه‌های این موزه را در حراجی پیش رو کریستیز به فروش برسانند. خسارت مالی ناشی از...
دکتر حبیب‌الله مسعودی فرید  گفت:اورژانس اجتماعی از سوی سازمان بهزیستی به صورت مناقصه و پیمانکاری به بخش خصوصی واگذار می‌شود و برخی از کلینیک‌های خصوصی هر کسی نمی‌تواند این امتیاز را بگیرد زیرا یکی از طرح‌های به اصطلاح «تپل» بهزیستی...

مطالب مرتبط با برچسب