سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
»   اقتصادی, انرژی  »   ارزان‌ترین تعرفه برق در ایران متعلق به کدام استان است؟
۱۵ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۳۵

ارزان‌ترین تعرفه برق در ایران متعلق به کدام استان است؟

هوشنگ فلاحتیان در جمع خبرنگاران با توجه به تعرفه ارزان برق در خوزستان تاکید کرد: اگر نیاز مردم خوزستان با دو کولر تأمین می‌شود کولر سوم خود را خاموش کنند یا در ساعت‌های پیک، مصرف خود را مدیریت کنند و آن را کاهش دهند.

وی افزود: در ساعاتی که شاهد اوج مصرف نباشیم، هیچ مساله خاصی نیست و برق را تأمین می‌کنیم.

فلاحتیان تصریح کرد: تعرفه‌های برق در خوزستان از دیرباز ارزان‌ترین تعرفه در کل ایران است و در این زمینه قیمت برق در خوزستان حتی از سیستان و بلوچستان نیز ارزان‌تر است.

وی در خصوص قطعی‌های برق خوزستان و تمهیدات انجام گرفته در این زمینه گفت: امسال در خوزستان قطعی برق محسوسی نداشتیم و درجه حرارت خوزستان ۵۵ یا ۵۶ درجه می‌شود. در کشورهای صنعتی پیشرفته زمانی که دمای هوای به بالای ۴۰ درجه می‌رسد، هم مردم و هم سیستم‌های آن‌ها با مشکلاتی موجه می‌شوند.

فلاحتیان بیان کرد: قطعی برق در اهواز و سایر شهرستان‌های خوزستان موردی است و اکنون در تابستان هستیم و این مسائل پایدار نبوده و گذرا است.

وی افزود: اساسا هیچگونه تغییری از سال گذشته تاکنون در تعرفه‌های برق اعمال نشده است و فقط تعرفه‌های برق سیستان و بلوچستان ارزان شد. تعرفه‌های برق ارزان‌ترین تعرفه بوده و همواره نیز است. در خوزستان ۹ ماه گرم داریم و از دیرباز ارزان‌ترین تعرفه کشور را دارد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , انرژی

پیروز کرمی گفت:سرانه دانش آموزی در مدارس  کهگیلویه و بویراحمد ۸.۲ درصد بوده که نسبت به متوسط کشور که تقریبا ۵.۲ می باشد سرانه آموزشی نسبتا خوبی را در استان داریم.  در سال گذشته ۱۷۴ کلاس درس توسط سازمان نوسازی مدارس کهگیلویه...
دکتر پیمان صابریان گفت:پیشرفت های خوب و قابل توجهی را به نظر امکانات نرم افزاری و سخت افزاری داشتیم و دکتر کولیوند زحمات زیادی داشتند.  هدفمان این است که بتوانیم خدمات و امکانات با کیفیتی به مردم ارائه کنیم.  با تامین بودجه،...

مطالب مرتبط با برچسب