جمعه, ۲۶ شهریور ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   ارز آوری مناقصات و قراردادهای کشور کویت در طول سالهای ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶
۲۰ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۹:۵۴

ارز آوری مناقصات و قراردادهای کشور کویت در طول سالهای ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶

ارز آوری مناقصات و قراردادهای کویت برای این کشور در فاصله سال ۲۰۱۴ تا سال ۲۰۱۶ به ارزش ۲۵.۳۷ میلیارد دلار (۷.۷ میلیارد دینار کویت) بوده است که از این ارز آوری به تدریج در طول این سالها کاسته شد.

به نقل از منابع آگاه، شرکت نفت کویت که یکی از بزرگ‌ترین صادر کنندگان نفت جهان است، در فاصله سال ۲۰۱۴ تا سال ۲۰۱۶ در راستای برنامه توسعه ظرفیت تولید خود، قراردادهایی به ارزش حدود ۷.۷ میلیارد دینار کویت (۲۵.۳۷ میلیارد دلار) اعطا کرده است.

به نقل از کمیته مناقصه‌های مرکزی کویت، قراردادهایی به ارزش ۸.۲۵ میلیارد دینار در سال ۲۰۱۴ اعطا شد، در حالی که قراردادهایی که در سال ۲۰۱۵ به امضاء رسیدند حدود ۱۰.۹ میلیارد دلار ارزش داشت.

به نقل از رویترز، قراردادهایی که در سال ۲۰۱۶ امضاء شدند، بسیار پایین‌تر از دو سال پیش از آن بودند و ارزش آنها به حدود ۱.۹ میلیارد دینار رسید.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

آرمین سلسانی ، در حاشیه این نشست در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به موضوعی که برای یکی از معادن واقع در منطقه حفاظت شده پیش آمده و محل اختلاف محیط زیست و سازمان صنعت، معدن و...
به نقل از ایرنا،کلکسیون هنری هری مکلو میلیاردر آمریکایی و همسرش، لیندا، پاییز امسال در رویدادی که بسیاری هنردوستان انتظارش را می‌کشیدند، طی دو مرحله در ساتبیز نیویورک به مزایده گذاشته می‌شود. این کلکسیون شامل ۶۵ اثر هنری است که از جمله مهمترین آنها...

مطالب مرتبط با برچسب