پنجشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۸
»   اقتصادی  »   از فعالان اقتصادی با قدرت حمایت می شود
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ , ساعت ۹:۱۵

از فعالان اقتصادی با قدرت حمایت می شود

عزیزاله شهبازی در دیدار با اعضای اتاق بازرگانی البرز ، افزود: در این شرایط خاص هیات رئیسه اتاق بازرگانی استان مسئولیت خطیری عهده دار هستند.
وی با اشاره به اینکه ایران اسلامی در ادوار مختلف در شرایط تحریم قرار گرفته است، گفت: با گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی، اکنون راه چاره و برون رفت از موانع دشمنان را یافته ایم و با قدرت مشکلات و موانع را حل خواهیم کرد.
استاندار البرز بیان داشت: رسالت اتاق بازرگانی در سال رونق تولید بسیار سنگین است که باید بر اساس راهبردهای تعیین شده به نحو مطلوب برنامه ریزی و اقدام کند.
شهبازی با اشاره به دوران پر افتخار هشت سال دفاع مقدس گفت: در آن دوران جناح و جریان خاصی مطرح نبود بلکه همه با اتحاد و همدلی برای دفاع از کشور آماده بودند.
* مدیریت بحران سیل در البرز
وی اظهار داشت: نوروز امسال البرز نیز در معرض خطر سیل قرار داشت چرا که حجم بارندگی بسیار قابل توجه بود ولی با مدیریت صورت گرفته و رهاسازی آب سدهای امیرکبیر و طالقان، مخازن استان برای مهار سیلاب های احتمالی مهیا شد.

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

روشنگران حساب کارآمد خدمات حسابداری و حسابرسی ارائه صورتهای مالی و یادداشتهای پیوست رسیدگی اسناد و مدارک شرکتها مطابق با ماده 229 قانون مالیاتهای مستقیم صورت معاملات فصلی و ارزش افزوده اظهارنامه مالیاتی و دفاتر مشاوره نرم افزارهای مالی و کدینگ حسابها جهت کسب اطلاعات بیشتر با روشنگران...
فهرست خدمات اكتشاف سنگها و كانيهاي صنعتي (پرليت، دياتوميت و ورميكوليت) برگرفته از سایت نظام فنی و اجرایی کشور اطلاعات...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها