چهارشنبه, ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
»   اقتصادی  »   از فعالان اقتصادی با قدرت حمایت می شود
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ , ساعت ۹:۱۵

از فعالان اقتصادی با قدرت حمایت می شود

عزیزاله شهبازی در دیدار با اعضای اتاق بازرگانی البرز ، افزود: در این شرایط خاص هیات رئیسه اتاق بازرگانی استان مسئولیت خطیری عهده دار هستند.
وی با اشاره به اینکه ایران اسلامی در ادوار مختلف در شرایط تحریم قرار گرفته است، گفت: با گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی، اکنون راه چاره و برون رفت از موانع دشمنان را یافته ایم و با قدرت مشکلات و موانع را حل خواهیم کرد.
استاندار البرز بیان داشت: رسالت اتاق بازرگانی در سال رونق تولید بسیار سنگین است که باید بر اساس راهبردهای تعیین شده به نحو مطلوب برنامه ریزی و اقدام کند.
شهبازی با اشاره به دوران پر افتخار هشت سال دفاع مقدس گفت: در آن دوران جناح و جریان خاصی مطرح نبود بلکه همه با اتحاد و همدلی برای دفاع از کشور آماده بودند.
* مدیریت بحران سیل در البرز
وی اظهار داشت: نوروز امسال البرز نیز در معرض خطر سیل قرار داشت چرا که حجم بارندگی بسیار قابل توجه بود ولی با مدیریت صورت گرفته و رهاسازی آب سدهای امیرکبیر و طالقان، مخازن استان برای مهار سیلاب های احتمالی مهیا شد.

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

معاون وزیر کار از تصویب حق مسکن ۱۰۰ هزار تومانی کارگران در نشست دیروز کمیسیون اقتصادی دولت به ریاست وزیر اقتصاد خبر داد. حاتم شاکرمی،معاون وزیرکار ، با اشاره به اینکه حق مسکن 100 هزار تومانی روز گذشته در کمیسیون اقتصادی...
جعفر عبدالکاظم القزاز تاجر بین المللی عراق در شهر بغداد با محمد صمدی، رییس اتاق بازرگانی خراسان شمالی در سال جاری دیدار کرد. براساس این گزارش این دیدار باهدف گسترش روابط تجاری، صادرات و واردات، سرمایه گذاری مشترک بین دوطرف انجام...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها