شنبه, ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اعلام مناقصه, اقتصادی, صنعت و معدن, مدیران برتر, مسکن و عمران  »   از پروژه ۱۰ ساله انتقال آب سد به بم و بروات کرمان چه خبر؟
۲۸ تیر ۱۴۰۰ , ساعت ۱۳:۰۰

معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای کرمان:

از پروژه ۱۰ ساله انتقال آب سد به بم و بروات کرمان چه خبر؟

محسن امیری گفت:در بودجه سال ۹۹ مبلغ ۳۹ میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه در نظر گرفته شده بود که با رایزنی مسئولان استانی و شهرستانی مبلغ ۲۲۰ میلیارد تومان دریافت شد.

محسن امیری گفت:عوامل متعددی باعث وقفه در روند این پروژه شد که از جمله آن‌ها می توان به افزایش قیمت‌ها، شیوع ویروس کرونا، جلوگیری ۲۸ روزه اهالی روستای طَرَز و بحث کمبود سیمان که هنوز هم مشکل‌ساز است اشاره کرد.

اینک پیمانکار مبلغ ۹۰ میلیارد تومان طلب دارد که باوجود این مبلغ هنوز کارگاه البته با سرعت کمتری فعال است .

وی، در عین حال اظهار امیدواری کرد که با توجه به قولی‌ که به مردم داده‌اند آب خام طی ۲ ماه آینده به شهرهای بم و بروات برسد.

معاون طرح و توسعه آب منطقه‌ای کرمان، تصریح‌کرد: برای این پروژه با ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی تاکنون مبلغ  ۴۷۰ میلیارد تومان اعتبار خرج شده و برای ۲۵ درصد باقی مانده نیز به ۳۰۰ میلیارد تومام اعتبار نیاز است.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اعلام مناقصه  , اقتصادی  , صنعت و معدن  , مدیران برتر  , مسکن و عمران

گچ یکی از پرکاربردترین مصالح در ساختمان ها و صنایع می باشد. یکی از کاربردهای ویژهٔ گچ، اندود کردن دیوارها و آراستن سطوح داخلی ساختمان هاست و با استفاده از هنر گچبری به آن زیبایی می‌بخشند. گچ صنعتی امید،سمنان، تولید کننده...
به نقل از ایلنا،در روزهایی که سنگرهای تولید یک به یک، به دست غول بحران اقتصادی و ناکارآمدی سیستمی، در حال تسخیر است؛ شرکت‌هایی وجود دارند که کارگران آن‌ها برای نجات از تبعات بحران دست به دامان مقام‌ها شدند. جلساتی...

مطالب مرتبط با برچسب