چهارشنبه, ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۳۴

اعلام شد

اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان

از سوی کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال، اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان در کشور اتریش و همچنین بازی تدارکاتی مقابل مونته نگرو اعلام شد.

دروازه بانان:

محمدرضا اخباری، رشید مظاهری، حامد لک

مدافعین:

رامین رضاییان، محمدحسین کنعانی زادگان، پژمان منتظری، مرتضی پورعلی گنجی، میلاد محمدی، عزت الله پورقاز، وحید محمدزاده، سعید آقایی

هافبک ها:

مهدی ترابی، سعید عزت اللهی، علی کریمی، احسان حاج صفی، اشکان دژاگه، احسان پهلوان

مهاجمین:

ساسان انصاری، کریم انصاریفرد، سردار آزمون

در فهرستی که از سوی کی روش اعلام شده چند نکته جالب توجه است. اول اینکه مسعود شجاعی که در سالهای اخیر مرد ثابت دعوت به اردوهای تیم ملی بود در فهرست جدید جایی ندارد.

نکته دوم به بازگشت اشکان دژاگه برمی گردد که پس از طی کردن دوران مصدومیت مجددا به اردوی تیم ملی برگشت. اما نکته سوم دعوت از محمدحسین کنعانی زادگان است که حدود یکسال است برای استقلال بازی نکرده است.

کنعانی زادگان که تحت قرداد استقلال است تا هفته چهارم لیگ برتر به میدان رفت و پس از آن به علت مصدومیت و جراحی دیگر در هیچ میدانی حاضر نشد. با این حال کی‌روش این بازیکن را به اردوی تیم ملی دعوت کرده است.

فهرست تیم ملی بدون بازیکنانی اعلام شده است که تیم هایشان در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند و باید ابتدای خردادماه در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف رقبا بروند.

پایان خبر – ف م

 

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

به نقل از گاردین، اسپانیا حراج شدن یک تابلو نقاشی که احتمال دارد یکی از آثار «کاراواجو»،‌ نقاش مشهور رنسانس باشد را متوقف کرد. مطالعات دقیق‌تر بر روی این نقاشی که مسیح (ع) را درحالی که زخمی شده است به تصویر...
به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مهرداد محقق زاده گفت: اجرای متناسب‌سازی مستمری یکی از اصلی ترین دغدغه و مطالبه بازنشستگان و مستمری‌بگیران بوده که همواره موکول به تأمین بار مالی آن توسط دولت شده است...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها