جمعه, ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   استعلام جغرافیایی کدپستی و املاک توسط دستگاه‌های اجرایی عملیاتی شد
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۰۳

استعلام جغرافیایی کدپستی و املاک توسط دستگاه‌های اجرایی عملیاتی شد

همزمان با برگزاری جلسه شورای اداری استان قم و با ارایه سرویس‌های پایه پروژه اقتصاد مقاومتی در این استان با عنوان پایگاه ملی نشانی های مکان محور کشور  (GNAF) توسط شرکت پست، تعداد خدمات شبکه دولت در قم به ٣٢ سرویس رسید.

استعلام جغرافیایی کدپستی و استعلام املاک توسط دستگاه‌های اجرایی عملیاتی شد.

به نقل از ایسنا، در این جلسه صادقی -استاندار قم- از راه‌اندازی دولت همراه با اجرای کد دستوری #۰۲۵*۴* به زودی در استان قم خبر داد و گفت: به زودی در این استان خدمات شهرداری و دستگاه های عمومی غیر دولتی نیز بصورت مشابه و با کد دستوری #۲۲۵*۴* راه اندازی خواهد شد.

در ادامه پیاده‌سازی دولت همراه در استان قم، خواندن کونتورهای آب و برق و گاز نیز به صورت هوشمند با همکاری اپراتورهای موبایل صورت خواهد گرفت.

سال گذشته نیز دسترسی به کارتابل مدیران روی تبلت خود در این استان عملیاتی شده بود.

تاکنون خدمات دولت همراه در هفده استان کشور بر بستر سرکد ۴ پلتفرم یکپارچه خدمات دولت همراه راه‌اندازی شده است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

به نقل از اقتصاد آنلاین،برخی از این شرکت ها عبارتند از: «شراز»، «شبریز» و «شبندر»: شرکت‌های پالایش نفت شیراز، تبریز و بندرعباس از تغییر نرخ نفت خام و فرآورده‌ها در اسفند ۹۸ خبر دادند. «غگل»: شرکت شرکت گلوکوزان اطلاعات حاصل از برگزاری...
به نقل از ایلنا ، تبلیغات گوگل ادز یا به اصطلاح قدیمی گوگل ادوردز  یکی از کاربردی ترین راه های بازاریابی اینترنتی است. این نوع تبلیغ شما را وادار می کند که خدمات یا محصول خود را در بالای صفحه‌های...

مطالب مرتبط با برچسب