سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   استقلال با رامین رضاییان بعد از بازی ازبکستان مذاکره می کند
۲۰ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۴۶

استقلال با رامین رضاییان بعد از بازی ازبکستان مذاکره می کند

با درخواست رامین رضاییان، مذاکرات باشگاه استقلال با این بازیکن بعد از دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل ازبکستان صورت می‌گیرد و در صورت توافق، این بازیکن آبی پوش خواهد شد.

به نقل از مهر، رامین رضاییان بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس بعد از چالشی که با برانکو ایوانکوویچ داشت، از این تیم کنار گذاشته شد. این اتفاق اواخر فصل گذشته رخ داد و رضاییان چند هفته بدون تیم ماند.  با این حال، رضاییان مذاکراتی با چند تیم خارجی و داخلی از جمله استقلال داشته است. این بازیکن یکی از نفرات مدنظر علیرضا منصوریان بوده است و پیشنهاد حضور در استقلال را از مدتها پیش دریافت کرده بود.

حتی مذاکرات اولیه بین باشگاه استقلال و رضاییان صورت گرفته است و به نظر می رسد زمینه حضورش در جمع آبی پوشان مهیا شده است.

رضاییان در حال حاضر در اردوی تیم ملی به سر می برد تا این تیم را در بازی مقابل ازبکستان همراهی کند. با درخواست رضاییان، مذاکرات نهایی استقلال با این بازیکن به بعد از این مسابقه موکول شده است.

به نقل از مهر، سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال با تایید این مطلب گفت: دو، سه گزینه مدنظر ما در تیم ملی هستند و دو بازیکن هم ملی پوش ازبکستان. قرار است بعد از پایان بازی ایران و ازبکستان با این گزینه ها مذاکره کنیم.

افتخاری درباره اینکه آیا رامین رضاییان هم در لیست موردنظر باشگاه استقلال هست یا خیر؟ گفت: رامین هم جزو همان چند نفر ملی پوشی است که با درخواست خودشان بعد از بازی تیم ملی با آنها مذاکره خواهیم کرد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

دکتر ضیایی گفت: این شرکت امروز یکی از صادرکنندگان مطرح در زمینه تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر است، به گونه‌ای که در ۴ ماه امسال به اندازه کل حجم صادرات سال گذشته، صادرات داشته است؛ ولی اگرچه تناژ صادراتی آن...
سید موسی موسوی گفت:بهسازی و تعریض محور «اسیر- مهر- وراوی» از ابتدای ورود به مجلس در دستور کار ما بود و برای این مهم جلساتی را با وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان راهداری کشور، رئیس سازمان برنامه و بودجه...

مطالب مرتبط با برچسب