چهارشنبه, ۰۲ تیر ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اقتصادی  »   استمداد کارگران شرکت‌های هلدینگ داروگر از رئیس قوه قضاییه به دلیل پرداخت نشدن حق بیمه‌های پرسنل به سازمان تأمین‌اجتماعی وفروش کارخانه صابون یاس خرمشهر از طریق مزایده که عملاً این کارخانه را از هلدینگ داروگر جدا کرد.
۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ساعت ۱۱:۳۸

به نقل از ایلنا،

استمداد کارگران شرکت‌های هلدینگ داروگر از رئیس قوه قضاییه به دلیل پرداخت نشدن حق بیمه‌های پرسنل به سازمان تأمین‌اجتماعی وفروش کارخانه صابون یاس خرمشهر از طریق مزایده که عملاً این کارخانه را از هلدینگ داروگر جدا کرد.

به نقل از ایلنا، بر این اساس بدهی بانکی این واحد موجب شد که بانک با توسل به قانون، با فروش کارخانه صابون یاس خرمشهر از طریق مزایده، عملاً این کارخانه را از هلدینگ داروگر جدا کند.

به نقل از ایلنا،کارگران شرکت‌های هلدینگ داروگر با رسال نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه از وی برای حل مشکلات خود کمک خواستند. حق بیمه‌های پرسنل به سازمان تأمین‌اجتماعی پرداخت نشد و عدم پرداخت مالیات به دولت، شرایطی را بوجود آورد که مجموعه هلدینگ داروگر را در چندساله مدیریت خود، با بدهی بسیار سنگین مواجه و این هم زخمی عمیق‌تر بر پیکر نحیف‌شده هلدینگ داروگر تحمیل نموده است. 

نویسندگان این نامه در ادامه به وضعیت کارخانه صابون یاس خرمشهر به عنوان یکی دیگر از شرکت‌های هلدینگ داروگر هم اشاره کردند؛ کارخانه‌ای که بزرگترین کارخانه صابون‌سازی خاورمیانه محسوب می‌گردید. بر این اساس بدهی بانکی این واحد موجب شد که بانک با توسل به قانون، با فروش کارخانه صابون یاس خرمشهر از طریق مزایده، عملاً این کارخانه را از هلدینگ داروگر جدا کند. 

نکته قابل مشاهده در نتیجه این اقدامات مشاهده تابلویی در سردرب کارخانه کف (داروگر) واقع در بزرگراه فتح (جاده قدیم کرج) است که بر روی این تابلو نوشته‌ای با این مضمون درج شده است که: این کارخانه متعلق به شرکت کیوان‌تجارت‌پاسارگاد است!

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اقتصادی

حمید مجتهدی، سازنده مستند «ایران» پس از ۲۰ سال ثبت آثار تاریخی، ملی و مذهبی کشورمان امروز درگذشت. بر اساس این گزارش،مستندساز و تصویربردار حوزه مستند عصر امروز سه‌شنبه اول تیرماه بر اثر عوارض ابتلا به سرطان درگذشت. فرزند حمید مجتهدی در...
فضل خرم،گفت:برای جبران  یک میلیون و 600 هزار تن کسری علوفه مراتع حداقل باید ماهانه 120 تا 130 هزارتن نهاده دامی در اختیار عشایر قرار گیرد. وی،یکی از بزرگ‌ترین‌ مشکلات سال 1400 عشایر را تامین خوراک دام عنوان کرد و افزود:...

مطالب مرتبط با برچسب

به نقل از ایلنا،صدور رای ابطال واگذاری هفت‌ تپه، برای مدت کوتاهی، شعله‌ی امید به آینده در دل کارگران برانگیخت اما با توجه به دفاع جانانه‌ای که شکل‌دهندگان تفکر اقتصادی دولت بعدی از واگذاری به بخش خصوصی و خصوصی‌سازی صورت...
به نقل از ایلنا، نکته قابل بحث، مقوله واگذاری نیست، بلکه با عملکرد قانونی، ضابطه‌مند و عادلانه در واگذاری‌هاست. اگر برابر قانون، املاک شهرداری را به مناقصه بگذارند و کسی آن را خریداری کند، منع قانونی ندارد، اما اگر در این...