پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   اسناد مناقصه ۶۳۰ دستگاه واگن متروی کلانشهرها
۶ دی ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۰۶

منتشر شد

اسناد مناقصه ۶۳۰ دستگاه واگن متروی کلانشهرها

هیربد معصومی معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور درباره آخرین وضعیت تأمین ۲۰۰۰ دستگاه واگن برای خطوط متروی تهران و سایرکلانشهرها به انتشار اسناد مناقصه ۶۳۰ دستگاه واگن مترو برای متروی تهران اشاره کرد و گفت: اسناد مناقصه ۶۳۰ واگن مترو برای تهران را انتشار داده‌ایم و ۱۲ شرکت خارجی و ۵ شرکت داخلی در این مناقصه شرکت کرده‌اند.

معصومی افزود: هنوز “پاکات” مربوط به این مناقضه باز نشده که امیدواریم هرچه زودتر این “پاکات” باز شده تا در نهایت ۶۳۰ واگن مترو به ناوگان حمل ونقل عمومی پایتخت اضافه شود. همچنین به شرکت‌های خارجی نیز تا ۱۹ دی ماه جاری فرصت داده‌ایم تا اسناد مناقصه۶۳۰ واگن متروی تهران را تحویل سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور دهند.

وی با بیان اینکه براساس تکلیف شورای اقتصاد، ۵۵ درصد این واگن‌های مترویی بایستی در داخل کشور تولید شوند، گفت: برای سایر کلانشهرهای کشور نیز شامل مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، اهواز، کرج، قم و کرمانشاه در حال برگزاری مناقصه هستیم.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

به نقل از ایرنا، سفرهای استانی رئیس جمهوری به مناطق محروم کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمد بسیار پر خیر و برکت بوده و در میان ۲۱۷ مصوبه سفر اخیر هیات دولت به این استان ، گازرسانی به منطقه دورافتاده...
دکتر محمد مهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه طرح جهش تولید دانش بنیان در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای به تصویب رسیده است، گفت: این طرح برای ورود به صحن در حال بار گذاری است. نماینده مجلس...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها