شنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   اطلاعیه جدید هیات نظارت بر انتخابات اتاق های سراسر کشور
۴ اسفند ۱۳۹۷ , ساعت ۸:۳۳

اطلاعیه جدید هیات نظارت بر انتخابات اتاق های سراسر کشور

در اطلاعیه جدید هیات نظارت بر انتخابات اتاق های اتاق های بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی سراسر کشور اعلام شد:

بند ۵/۶ آیین نامه تشکیل و نحوه فعالیت هیات نمایندگان اتاق ایران و اتاق‌های شهرستان‌ اصلاح گردید

هیات نظارت بر انتخابات اتاق های بازرگانی سراسر کشور در اطلاعیه‌ای مصوبه جلسه مورخ ۲۷ بهمن۹۷ شورای عالی نظارت بر اتاق ایران را به هیات های نظارت بر انتخابات سراسر کشور ابلاغ کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

«با توجه به برگزاری انتخابات نهمین دوره هیات نمایندگان اتاق های بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی سراسر کشور به منظور شفافیت و اجتناب از شبهات انتخابات ، مقرر گردید حداقل سابقه عضویت مستمر تا روز انتخابات(۱۱ اسفند ۹۷) برای رای دهندگان حقیقی ۱۸ ماه در نظر گرفته شود.

لذا متن بند ۵/۶ آیین نامه تشکیل و نحوه فعالیت هیئت نمایندگان اتاق ایران و اتاق های شهرستان مصوب ۱۵ دی ماه ۱۳۹۳ از یک سال سابقه عضویت مستمر به ۱۸ ماه سابقه عضویت برای دوره نهم انتخابات تغییر یافت.»

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

 مهرداد قاسمی گفت،برای فعال شدن دوباره این تعداد معدن در چهارمحال و بختیاری یک‌هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری می‌شود و با بهره‌برداری از این معادن حداقل برای ۱۰۵ نفر در استان اشتغال‌زایی خواهد شد.وی معادن قابل احیاء را شامل ۲ گروه دانست...
به نقل از ایسنا،اقدام شستا برای پیگیری قانونی پرونده به ثمر می‌نشیند و املاک فدراسیون فوتبال توقیف می‌شود تا پس از کشف قیمت و برگزاری مزایده، به فروش برسد و شستا به پول خود دست پیدا کند. در همین زمان فدراسیون...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها