پربازدید های سه شنبه, ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

سه شنبه, ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
»   اقتصادی  »   اعتبار 40 میلیارد تومانی به پروژه راه آهن
۴ شهریور ۱۳۹۸ , ساعت ۱۴:۵۰

اعتبار ۴۰ میلیارد تومانی به پروژه راه آهن

به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی، روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان برنامه و بودجه کشور، دکتر محمدباقر نوبخت در سفر یکروزه خود به تبریز از پروژه های احداث محور جدید را ه آهن میانه- تبریز، بزرگراه اهر- تبریز و ساختمان سد ونیار(شهید مدنی) بازدید کرد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور همچنین از پروژه قطار شهری تبریز، تاسیسات مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب تبریز و آزادراه تبریز- بازرگان بازدید کرد.
دکتر نوبخت گفت: برای تکمیل پروژه راه آهن میانه بستان آباد تبریز مشکل اعتباری نخواهیم داشت و بزودی ۴۰ میلیارد تومان به پروژه پرداخت خواهد شد.
وی در حاشیه این بازدید گفت: تاکنون عملیات خاکبرداری به وسعت ۵۰ میلیون متر مکعب انجام گرفته و حدود ۱۵ کیلومتر پل و تونل در مسیر احداث شده است.

دکتر نوبخت با بیان اینکه تا کنون مبلِغ ۱۵۰۰ میلیارد تومان برای پروژه صرف شده که ارزش امروزی آن بیش از ۵ هزار میلیارد تومان است، افزود: این طرح جزو پرو ژه های اولویت دار بوده و به رغم شرایط سخت تحریمی محور میانه به بستان آباد اتمام یافته است.

دکتر نوبخت گفت: راه آهن میانه -بستان آباد-تبریز ارتباط کشور با کشورهایی مثل ترکیه و آذربایجان را سهل تر خواهد کرد.

برگرفته از سایت سندیکای شرکت های ساختمانی ایران

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

دستورالعمل ناحيه‌بندي استقرار كاربري در حريم كيفي منابع آب سطحي جهت دانلود کلیک...
به نقل از «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» هیئت وزیران در جلسه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ به پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه کشور، دو مصوبه در خصوص نوسازی بافت‌های فرسوده را اصلاح کرد. مطابق این تصمیم، تصویب‌نامه‌های «میزان سقف تسهیلات تأمین...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها