سه شنبه, ۲۷ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   اعطای تسهیلات 200 میلیارد دلاری در زمینه تامین بودجه انرژی های پاک
۹ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۵۱

اعطای تسهیلات ۲۰۰ میلیارد دلاری در زمینه تامین بودجه انرژی های پاک

جی‌پی مورگان چیس از بزرگترین بانک های جهان با بیان اینکه تا سال ۲۰۲۰ تمام فعالیت هاش بر روی انرژی های تجدیدپذیر متمرکز خواهد شد، اقدام به اعطای تسهیلات ۲۰۰ میلیارد دلاری در زمینه تامین بودجه انرژی های پاک کرده است.

این شرکت جهت دستیابی به این هدف، اقدام به نصب ژنراتورهای انرژی تجدیدپذیر کرده و توافقنامه هایی را جهت خریداری برق از پروژه انرژی های پایدار امضا خواهد کرد و قصد دارد مصرف انرژی خود را کاهش دهد.

این شرکت همچنین قصد اعطای تسهیلات ۲۰۰ میلیارد دلاری در زمینه تامین بودجه انرژی های پاک را دارد.

جیمی دیمون – مدیر اجرایی جی پی مورگان – در بیانیه ای اظهار کرد:” تجارت، باید نقش بسزایی در یافتن راه حل برای حفظ محیط زیست و رشد اقتصادی ایفا کند”.

برای کاهش مصرف انرژی، شرکت جی‌پی مورگان با شریک خود شرکت کارنت جی ای، در بیش از ۴۵۰۰ شعبه و دفتر شرکت خود، اقدام به نصب لامپ های LED کرده است. همچنین جی چی مورگان با این شرکت جهت کاهش مصرف انرژی همکاری می کند.

جی‌پی مورگان چیس، شرکت خدمات مالی و بانکداری آمریکایی و چندملیتی است، که ریشه‌های تأسیس آن، به سال ۱۷۹۹ بازمی‌گردد.

شعبه مرکزی این بانک، در منهتن، نیویورک قرار دارد. این بانک، در سال ۲۰۱۲ بر پایه رتبه‌بندی مجله فوربز، پس از اچ‌اس‌بی‌سی به‌عنوان دومین بانک بزرگ جهان شناخته شده‌است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب