سه شنبه, ۲۷ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   اعلام آمادگی 17 شرکت بین المللی برای حضور در مناقصه میدان آزادگان
۸ شهریور ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۱۹

اعلام آمادگی ۱۷ شرکت بین المللی برای حضور در مناقصه میدان آزادگان

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت از اعلام آمادگی ۱۷ شرکت بین المللی برای حضور در مناقصه میدان آزادگان خبر داد.

سیدنورالدین شهنازی زاده با بیان اینکه مناقصه میدان نفتی آزادگان در دست اقدام است، گفت: به طور کلی ۵۱ شرکت بین المللی برای حضور در مناقصه‌های نفتی ایران انتخاب شده‌اند که از این ۵۱ شرکت ۱۷ شرکت برای حضور در مناقصه میدان نفتی آزادگان اعلام آمادگی کرده‌اند.

به گفته مدیرعامل متن، در این راستا از این ۱۷ شرکت دعوت شد و سفر سه روزه‌ای به تهران داشتند که در این سفر جلسات توجیهی برای این شرکت‌ها برگزار شد.

وی افزود: همزمان اقداماتی فراهم شد تا شرکت‌هایی که تمایل دارند، از محل میدان آزادگان و امکاناتی که قرار است میدان در اختیارشان قرار دهد، بازدیدکنند که از ۱۷ شرکت ۱۱ شرکت از محل میدان بازدید کردند. امیدوارم شاهد پیشنهاد فنی و مالی خوب و همچنین بهره‌گیری از تکنولوژی بالا و ضریب بازیافت مناسب باشیم.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت با تاکید بر اینکه جلسه توجیهی با کارشناسان فنی و مدیران شرکت‌های بین‌المللی به صورت مشترک برگزار شد، افزود: در این جلسه مباحثی در مورد انجام مناقصه و ارزیابی پیشنهادات فنی و مالی مورد بحث قرار گرفت و کلیه شرکت‌ها توجیه شده‌اند.

شهنازی‌زاده در ادامه در مورد شرکت‌های در مناقصه میدان نفتی آزادگان حضور پیدا کردند، گفت: شرکت رس‌نفت از روسیه، شرکت‌های CNPC و ساینوپک از چین، شرکت انی از ایتالیا، شرکت مرسک از دانمارک، شرکت OMV از اتریش، شرکت ONGC از هند، شرکت پرتامینا از اندونزی، شرکت پتروناس از مالزی، شرکت شل از هلند، شرکت وینتر شال از آلمان، شرکت توتال از فرانسه و یک شرکت تایلندی در مناقصه میدان نفتی آزادگان حضور خواهند داشت.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب