سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   اعلام اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده انتخابات نظام پزشکی
۱۸ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۲۳:۱۰

اعلام اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده انتخابات نظام پزشکی

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات سازمان نظام پزشکی از اعلام اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده انتخابات نظام پزشکی در پایان روند تایید صلاحیت نامزدها خبر داد.

محمدحسین قربانی گفت: تایید صلاحیت کاندیداهای هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی به پایان رسید و ما براساس قانون از چهار مرجع رسمی، صلاحیت‌ها را استعلام کردیم و نظر نهایی در مورد تایید یا عدم تایید صلاحیت کاندیداها را بر عهده هیئت مرکزی تهران گذاشتیم؛ به همین دلیل این امکان وجود داشت که  بعضی از کاندیداها در شهرستان‌ها رد صلاحیت اما در تهران تایید شوند یا اینکه برعکس این موضوع اتفاق افتد.

وی، حفظ جایگاه خدمت رسانی به ملت و  منزلت جامعه پزشکی را دو هدف مورد تاکید هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات سازمان نظام پزشکی دانست و گفت: ما در بسیاری از موارد، اگر لازم بود کاندیدایی را  دعوت کردیم تا حضوری صحبت کنیم و شفاف برخورد کردیم.  مشارکت در این دوره نسبت به دوره‌های گذشته چهار تا پنج برابر افزایش داشته‌است و تعداد موارد رد صلاحیت نیز کمتر بود. ما باور داریم که با توجه به این دو موضوع انتخاباتی رقابتی و مشارکتی و یک نظام پزشکی قوی خواهیم داشت که می‌تواند برای حمایت از حقوق جامعه پزشکی و گیرندگان خدمت گام‌های اساسی بردارد.

قربانی خاطر نشان کرد: افراد تایید شده نیز از فردا می‌توانند تبلیغات خود را آغاز کنند. آمار و ارقام این روند نیز تا عصر امروز اعلام می‌شود.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

دکتر ضیایی گفت: این شرکت امروز یکی از صادرکنندگان مطرح در زمینه تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر است، به گونه‌ای که در ۴ ماه امسال به اندازه کل حجم صادرات سال گذشته، صادرات داشته است؛ ولی اگرچه تناژ صادراتی آن...
سید موسی موسوی گفت:بهسازی و تعریض محور «اسیر- مهر- وراوی» از ابتدای ورود به مجلس در دستور کار ما بود و برای این مهم جلساتی را با وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان راهداری کشور، رئیس سازمان برنامه و بودجه...

مطالب مرتبط با برچسب