پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   اعلام برگزاری مزایده تولیدی قفل کار شهرستان البرز
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۱۳:۵۷

اعلام برگزاری مزایده تولیدی قفل کار شهرستان البرز

کارگران «قفل کار» که شمار آنها به حدود  ۷۰ نفر می‌رسد با بیان اینکه از دی ماه سال ۹۶ این واحد تعطیل اعلام شده و ما کارگران بیکار و وضعیت شغلی مشخصی نداریم، در ادامه افزودند: اخیرا با حکم دادگستری شهرستان البرز واحد تولیدی قفل کار برای فروش به مزایده گذاشته شده است.

کارگران این کارخانه با بیان اینکه سالهاست با تلاش شبانه‌روزی توانسته‌ایم با افزایش مشکلات اقتصادی کشور فعالیت تولیدی کارخانه را حفظ کنیم اما درنهایت این واحد تعطیل شد، افزودند: در مدت زمانی که در این کارخانه مشغول به کار بودیم، علیرغم چندین ماه مزد معوقه، زیان‌های مالی و روحی زیادی را هم متحمل شدیم.

این کارگران می‌گویند: اگرچه اقدام دادگستری برای فروش این کارخانه خبری مثبت در مورد وصول معوقات کارگران و آینده فعالیت‌های این واحد صنعتی تلقی می‌شود، اما ما کارگران انتظار داریم مسئولان در جریان این واگذاری به منافع کارگران نیز توجه کنند.

آنها می‌گویند: در خصوص واگذاری شرکت قفل کار دو موضوع اصلی برای کارگران این کارخانه حائز اهمیت است؛ یکی بحث پرداخت مطالبات مزدی که از سال ۹۲ به تاخیر افتاده و دوم بازگشت به کار و تامین امنیت شغلی آنهاست.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

به نقل از ایرنا، سفرهای استانی رئیس جمهوری به مناطق محروم کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمد بسیار پر خیر و برکت بوده و در میان ۲۱۷ مصوبه سفر اخیر هیات دولت به این استان ، گازرسانی به منطقه دورافتاده...
دکتر محمد مهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه طرح جهش تولید دانش بنیان در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای به تصویب رسیده است، گفت: این طرح برای ورود به صحن در حال بار گذاری است. نماینده مجلس...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها