سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   اعلام زمان و مکان برگزاری دیدار استقلال و پرسپولیس در آلمان
۱۰ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۹:۳۲

اعلام زمان و مکان برگزاری دیدار استقلال و پرسپولیس در آلمان

زمان و مکان قطعی بازی دوستانه دو تیم استقلال و پرسپولیس در کشور آلمان اعلام شد.

دیدار تدارکاتی تیم های استقلال و پرسپولیس در کشور آلمان انجام می شود. این دیدار تدارکاتی توسط حامی مالی مشترک دو تیم برنامه ریزی شده است. این برای اولین بار است که تیم های استقلال و پرسپولیس در یک کشور خارجی با هم دیدار می کنند.

تیم های استقلال و پرسپولیس در این دیدار دوستانه در ۲۵ تیرماه و از ساعت ۲۲ به وقت تهران در ورزشگاه آرمینا بیله فیلد آلمان به مصاف هم خواهند رفت. 

پیش از این دو تیم دو بار خارج از تهران به مصاف هم رفته بودند که نتیجه هر دو بازی خارج از تهران مساوی شده بود. این دو تیم یکبار در بندرعباس و در ورزشگاه خالی از تماشاگر با هم دیدار کردند که بازی با نتیجه بدون گل مساوی به پایان رسید یکبار نیز دو تیم در تبریز به مصاف هم رفته بودند که آن دیدار نیز با نتیجه مساوی یک – یک به پایان رسیده بود. 

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

دکتر ضیایی گفت: این شرکت امروز یکی از صادرکنندگان مطرح در زمینه تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر است، به گونه‌ای که در ۴ ماه امسال به اندازه کل حجم صادرات سال گذشته، صادرات داشته است؛ ولی اگرچه تناژ صادراتی آن...
سید موسی موسوی گفت:بهسازی و تعریض محور «اسیر- مهر- وراوی» از ابتدای ورود به مجلس در دستور کار ما بود و برای این مهم جلساتی را با وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان راهداری کشور، رئیس سازمان برنامه و بودجه...

مطالب مرتبط با برچسب