سه شنبه, ۲۷ مهر ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   اعلام محدودیت‌های ترافیکی از امروز تا یکشنبه هفته آینده
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۵:۱۰

اعلام محدودیت‌های ترافیکی از امروز تا یکشنبه هفته آینده

محدودیت‌های ترافیکی از امروز تا یکشنبه هفته آینده و لیست محورهای بسته شده اعلام شد.

تردد انواع موتورسیکلت تا ساعت ۶ بامداد یکشنبه (پانزدهم مردادماه) از محورهای کرج، چالوس، هراز، فیروزکوه و تهران- سمنان- مشهد و برعکس ممنوع اعلام شد.

همچنین تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۳ جمعه (فردا) از کرج به مرزن‌آباد ممنوع و از ساعت ۱۸ تا ۲۳ همان روز از مرزن‌آباد به سوی کرج یک طرفه است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ شنبه از رودهن به سمت آمل ممنوع و با اعلام مأمورین پلیس راه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) یک طرفه خواهد بود.

در این مدت تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس و برعکس ممنوع است.

تریلر، کامیون و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی نیز از ساعت هشت تا ۲۴ پنجشنبه، جمعه و شنبه اجازه تردد از محور هراز و همچنین محور فیروزکوه از تهران به قائمشهر و برعکس را ندارند.

به گزارش سامانه ۱۴۱ براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت‌های شعبه‌های راهداری سراسر کشور، اکنون در محور کرج- چالوس محدوده بیلغان و همچنین آزادراه کرج- قزوین در محدوده شهر کرج ترافیک سنگین است.

ترافیک در محور هراز حدفاصل پلور تا گزنک نیز نیمه سنگین گزارش می‌شود.

به ‌استثنای محورهای اعلام شده زیر، بقیه راه‌های مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به طور عادی در جریان است.

تردد در جاده رامیان- اولنگ- شاهرود در استان‌های سمنان و گلستان و محورهای فرعی رودبار- قلعه گنج و رودبار- کهنوج در جنوب استان کرمان و شمشک – دیزین در استان‌های البرز و تهران، به دلیل نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی ممنوع است.

در استان فارس محور فسا- داراب به دلیل آبگرفتگی و استهبان- نی ریز به سبب نبود ایمنی کافی بسته اعلام شد.

تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی در محور قدیم ایلام- صالح آباد در استان ایلام نیز امکان رفت و آمد وجود ندارد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب