جمعه, ۲۶ شهریور ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   ممنوعیت های ترافیکی محورهای هراز و فیروزکوه
۲۵ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۳:۵۳

ممنوعیت های ترافیکی محورهای هراز و فیروزکوه

ممنوعیت های ترافیکی محورهای هراز و فیروزکوه در در روزهای پایانی هفته اعلام شد.

به نقل از مهر، سرهنگ سیاوش محبی با اشاره به اینکه تردد انواع تریلر در محور هراز کماکان ممنوع است، گفت: تردد کامیون‌ها و کامیونت‌ها به‌استثناء حاملان مواد سوختی و یا فاسدشدنی از ساعت ۸ صبح امروز پنجشنبه و جمعه ۲۵ و ۲۶ خردادماه از محور هراز ممنوع است.

وی در بخش دیگری با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی محور فیروزکوه، گفت: تردد تریلرها به‌ استثناء حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه بیست و ششم خردادماه از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع می‌شود.

محبی ترافیک در محورهای هراز و فیروزکوه را پرحجم و روان دانست و افزود: ترافیک محور امام رضا(ع) روان است.

رئیس پلیس‌ راه شرق استان تهران از رانندگان خواست ضمن رانندگی با سرعت مطمئنه از بروز حادثه جلوگیری کنند و افزود: هرگاه به قوانین احترام بگذاریم و با رعایت قوانین حرکت کنیم، از جان و مال خود محافظت کرده و سفری آرام رقم خواهیم زد.

محبی با تاکید بر حضور پلیس در تمام نقاط محورهای شرق استان تهران، افزود: با کمترین اقدامی که بخواهد برای رانندگان دیگر ایجاد خطر کند برخورد خواهد شد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

آرمین سلسانی ، در حاشیه این نشست در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به موضوعی که برای یکی از معادن واقع در منطقه حفاظت شده پیش آمده و محل اختلاف محیط زیست و سازمان صنعت، معدن و...
به نقل از ایرنا،کلکسیون هنری هری مکلو میلیاردر آمریکایی و همسرش، لیندا، پاییز امسال در رویدادی که بسیاری هنردوستان انتظارش را می‌کشیدند، طی دو مرحله در ساتبیز نیویورک به مزایده گذاشته می‌شود. این کلکسیون شامل ۶۵ اثر هنری است که از جمله مهمترین آنها...

مطالب مرتبط با برچسب