شنبه, ۰۱ آبان ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   اعلام برگزاری مزایده رسیدگی به نخاله‌های ساختمانی روستای اکبریه
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۱۳:۴۸

اعلام برگزاری مزایده رسیدگی به نخاله‌های ساختمانی روستای اکبریه

معاون عمرانی شهردار بیرجند-علی عدل  بیان کرد: روستای تاریخی اکبریه در دل شهر قرار داشته و ضوابط و طرح تفضیلی خاصی دارد.

وی با بیان اینکه از آبان ماه سال گذشته پیگیری‌هایی برای رفع مشکلات این منطقه داشته‌ایم، گفت: متولی اصلی این منطقه آستان قدس و میراث فرهنگی استان هستند اما مطالبات مردمی را به سمت شهرداری شیفت داده‌اند.

عضو شورای اسلامی بیرجند-رضا حسنی صفت هم در این خصوص بیان کرد: اکبریه که با نام روستا از آن یاد می‌شود، در مرکز شهر قرارگرفته که متأسفانه وضعیت نا به سامانی دارد.

وی با بیان اینکه این مکان تاریخی بوده و در کنار باغ تاریخی اکبریه قرار دارد، افزود: گردشگران و مسافران زیادی از این منطقه شهری بازدید می‌کنند.

حسنی صنفت با بیان اینکه وضعیت کنونی اکبریه به لحاظ بهداشتی، روحی، روانی و عدالت اجتماعی بسیار نابسامان است، افزود: دستگاه‌های متولی به سرعت تعیین شوند و برای رفع مشکل به آن‌ها زمان داده شود.

این عضو شورای شهر بیرجند بیان کرد: پاس دادن توپ در میدان یکدیگر از انصاف به دور بوده و جواب قانع‌کننده‌ای به مردم نیست و باید به دنبال اقدامی عملی باشیم.

تخلیه نخاله‌های ساختمانی در قسمت‌های مختلف شهر از محورهای مورد بررسی در شورا بود.

شهردار بیرجند در این خصوص بیان کرد: درخواست‌های متعددی در راستای رسیدگی به تخلیه نخاله‌های ساختمانی داریم که باید مورد توجه قرار گیرد.

محمدعلی جاوید با بیان اینکه باید منابع درآمدی برای تشکیل سازمان پسماند مشخص شود، گفت: مقررشده بخشی از این اعتبار توسط بخش خصوصی پرداخت شود.

وی ادامه داد: در این راستا، شرکت‌هایی ماشین‌آلات و باکس را تهیه‌کرده و نخاله‌های ساختمانی را به مکان‌های پیش بینی شده حمل می‌کنند.

بنا به گفته جاوید، این طرح در مرحله مزایده قرار دارد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

علیرضا نادعلی گفت:امروز نیاز داریم با کار و خدمت و اقدامات مؤثر، هم رضایت را در شهروندان تهرانی ایجاد نماییم و هم با طراحی های درست و به جا به ایجاد حس رضایت‌مندی در آنها مبادرت بورزیم. اینک در آغاز یک...
به نقل از خبرگزاری تاس، «گنل سانوسیان» وزیر توسعه منطقه‌ای و زیرساخت‌های ارمنستان در حاشیه هشتمین مجمع بین منطقه‌ای ارمنستان و روسیه گفت که ارمنستان انتظار دارد شرکت‌های روسی در مناقصه احداث بزرگراه راهبردی شمال به جنوب منتهی به ایران...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها