چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   افتتاح بیمارستان امام رضا(ع) سیرجان با حضور وزیر بهداشت
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۱۹

دولت یازدهم مظلوم واقع شده است

افتتاح بیمارستان امام رضا(ع) سیرجان با حضور وزیر بهداشت

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به اقدامات دولت تدبیر و امید اشاره کرد و گفت: دولت یازدهم کارهای بسیار زیاد و شاخصی در سطح کشور انجام داده است اما متاسفانه مظلوم واقع شده است و در بخش اطلاع رسانی و آگاه سازی از اقداماتی که در مسیر توسعه کشور انجام داده، ضعیف عمل کرده است.

به گزارش ایسنا، دکتر سید حسن هاشمی صبح امروز ۱۱ اردیبهشت ماه در حاشیه افتتاح بیمارستان امام رضا(ع) سیرجان گفت: تعداد تخت های بیمارستانی استان کرمان از متوسط کشوری بیشتر است و این مهم در دولت تدبیر و امید صورت گرفته است که جای بسی خوشحالی است.

وی با اشاره به بیمارستان قبلی امام رضا(ع) سیرجان اظهار کرد: در خصوص جایگزین کردن بیمارستان امام رضا (ع) سیرجان اعتبار ما محدود است و باید با تدبیر به گونه ای رفتار کرد که چه بخش هایی از بیمارستان قبلی را نگهداری کنیم که استانداردهای بهداشتی در آن لحاظ شود.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به اقدامات دولت تدبیر و امید اشاره و بیان کرد: دولت یازدهم کارهای بسیار زیاد و شاخصی در سطح کشور انجام داده است اما متاسفانه مظلوم واقع شده است و در بخش اطلاع رسانی و آگاه سازی از اقداماتی که در مسیر توسعه کشور انجام داده، ضعیف عمل کرده است.

قاضی زاده هاشمی تصریح کرد: امیدواریم در جمهوری اسلامی بتوانیم در حوزه امنیت، آموزش و خدمات بیش گذشته توجه داشته باشیم، همچنین از خیرینی که در راستای ارتقای این سه مهم  گام برداشته اند سپاسگزاری کنیم و امیدواریم فرصت خدمت رسانی بدست آوریم.

همچنین در این مراسم “شهباز حسن پور” نماینده مردم سیرجان و بردسیر در خانه ملت گفت: سیرجان تنها شهرستانی است که بنیاد دانشگاهی در در آن راه اندازی شده است و هر دانشگاهی که در این شهرستان احداث می شود، این بنیاد به آن کمک می کند.

وی از کمک ۵ میلیارد تومانی یک خیر در روز جاری در حوزه درمان خبر داد و ادامه داد: سه دانشکده در سیرجان مشغول به فعالیت هستند و در خواست تصویب مجوز رشته پزشکی برای دانشگاه سیرجان را از وزیر بهداشت داریم.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

به نقل از اقتصاد آنلاین،برخی از این شرکت ها عبارتند از:«ساروم»: شرکت سیمان ارومیه طی افشا اطلاعات با اهمیت گروه ب، از عدم حصول نتیجه از برگزاری مزایده در ارتباط با املاک خبر داد و دلیل آن را عدم وجود...
به نقل از ایلنا،کارگران شرکت‌های هلدینگ داروگر با رسال نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه از وی برای حل مشکلات خود کمک خواستند. حق بیمه‌های پرسنل به سازمان تأمین‌اجتماعی پرداخت نشد و عدم پرداخت مالیات به دولت، شرایطی را بوجود آورد...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها