جمعه, ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, فرهنگی  »   افتتاح مرکز آپای دانشگاه شهرکرد با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۱۹

افتتاح مرکز آپای دانشگاه شهرکرد با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری

مرکز آپای دانشگاه شهرکرد با حضور وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری افتتاح شد.

به‌ نقل از ایسنا، راضیه اسکندری، عضو هیات علمی دانشگاه شهرکرد ۲۳ اردیبهشت‌ماه در این آیین، با اشاره به اینکه مجوز مرکز آپا (آگاهی رسانی، پشتیبانی و امداد رایانه ای)  این دانشگاه در سال گذشته اخذ شد، اظهار کرد: این مرکز در سه حوزه تست نفوذ، امنیت سیستم‌های اندرویدی و امن‌سازی سیستم‌های اسکادا فعالیت دارد.

وی با بیان اینکه ۲۰ نفر در این مرکز مشغول به فعالیت هستند، افزود: امن‌سازی فضای سایبری استان، تجهیز سیستم‌های استان به تست نفوذ و برگزاری دوره‌های آموزشی برای شرکت‌ها و سازمان‌ها از جمله مهم‌ترین فعالیت‌های مرکز اپا دانشگاه شهرکرد محسوب می‌شود.

به‌نقل از ایسنا، مرکز آپای، مزرعه ۲۰ هکتاری دانشگاه شهرکرد نیز با اعتبار تخصیص یافته ۲۵۰۰ میلیون ریال با حضور وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری افتتاح شد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , فرهنگی

به نقل از اقتصاد آنلاین،برخی از این شرکت ها عبارتند از: «شراز»، «شبریز» و «شبندر»: شرکت‌های پالایش نفت شیراز، تبریز و بندرعباس از تغییر نرخ نفت خام و فرآورده‌ها در اسفند ۹۸ خبر دادند. «غگل»: شرکت شرکت گلوکوزان اطلاعات حاصل از برگزاری...
به نقل از ایلنا ، تبلیغات گوگل ادز یا به اصطلاح قدیمی گوگل ادوردز  یکی از کاربردی ترین راه های بازاریابی اینترنتی است. این نوع تبلیغ شما را وادار می کند که خدمات یا محصول خود را در بالای صفحه‌های...

مطالب مرتبط با برچسب