چهارشنبه, ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
»   اجتماعی, فرهنگی  »   افتتاح مرکز آپای دانشگاه شهرکرد با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۱۹

افتتاح مرکز آپای دانشگاه شهرکرد با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری

مرکز آپای دانشگاه شهرکرد با حضور وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری افتتاح شد.

به‌ نقل از ایسنا، راضیه اسکندری، عضو هیات علمی دانشگاه شهرکرد ۲۳ اردیبهشت‌ماه در این آیین، با اشاره به اینکه مجوز مرکز آپا (آگاهی رسانی، پشتیبانی و امداد رایانه ای)  این دانشگاه در سال گذشته اخذ شد، اظهار کرد: این مرکز در سه حوزه تست نفوذ، امنیت سیستم‌های اندرویدی و امن‌سازی سیستم‌های اسکادا فعالیت دارد.

وی با بیان اینکه ۲۰ نفر در این مرکز مشغول به فعالیت هستند، افزود: امن‌سازی فضای سایبری استان، تجهیز سیستم‌های استان به تست نفوذ و برگزاری دوره‌های آموزشی برای شرکت‌ها و سازمان‌ها از جمله مهم‌ترین فعالیت‌های مرکز اپا دانشگاه شهرکرد محسوب می‌شود.

به‌نقل از ایسنا، مرکز آپای، مزرعه ۲۰ هکتاری دانشگاه شهرکرد نیز با اعتبار تخصیص یافته ۲۵۰۰ میلیون ریال با حضور وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری افتتاح شد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , فرهنگی

سالانه بالغ بر هشت میلیارد دلار بودجه به ارز ترجیحی اختصاص داده می‌شود که اختلاف عددی آن با نرخ ارز نیمایی ۱۶۰ هزار میلیارد تومان خواهد بود اما سوال اینجاست که چند درصد آن به دست مردم رسیده است؟ پاسخ...
، رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (سه‌شنبه) در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام همه مسائل کشور را قطعاً قابل حل خواندند و با تبیین ابعاد مختلف شعار سال، تأکید کردند: منظومه قدرت جمهوری اسلامی و دستاوردهای گوناگون آن در...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها