پنجشنبه, ۲۵ شهریور ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   افتتاح 58 پروژه به مناسبت هفته تامین اجتماعی
۱۷ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۲۲:۱۲

افتتاح ۵۸ پروژه به مناسبت هفته تامین اجتماعی

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از افتتاح ۵۸ پروژه در ۱۷ استان در هفته تامین اجتماعی خبر داد.

۲۵ تیرماه سالروز تاسیس این سازمان است و مدیران کشوری با نزدیک شدن به هفته تامین احتماعی در کشور تمرکز خود را بر روی بهره برداری از پروژه های مهم قرار می دهند.

تقی نوربخش در نشست خبری که به مناسبت فرا رسیدن هفته تامین اجتماعی برگزار شد اظهار کرد: در هفته تامین اجتماعی امسال ۵۸ پروژه را در ۱۷ استان افتتاح می کنیم که شامل ۵ پروژه بیمه‌ای در شهرهایی از جمله اهواز ، سمنان، کردستان و ۵ مرکز درمانی جدید در اصفهان، شهرکرد، تربت حیدریه و اران و بیدگل خواهد بود.

علاوه بر این پروژه ستاره خلیج فارس که یک و نیم ماه پیش با حضور رییس جمهور در بندر عباس افتتاح شد و هتل همای مشهد که ۱۴ سال بلااستفاده بود در همین هفته بهره برداری می شود.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

آرمین سلسانی ، در حاشیه این نشست در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به موضوعی که برای یکی از معادن واقع در منطقه حفاظت شده پیش آمده و محل اختلاف محیط زیست و سازمان صنعت، معدن و...
به نقل از ایرنا،کلکسیون هنری هری مکلو میلیاردر آمریکایی و همسرش، لیندا، پاییز امسال در رویدادی که بسیاری هنردوستان انتظارش را می‌کشیدند، طی دو مرحله در ساتبیز نیویورک به مزایده گذاشته می‌شود. این کلکسیون شامل ۶۵ اثر هنری است که از جمله مهمترین آنها...

مطالب مرتبط با برچسب