چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   امور زیربنایی  »   افزایش قیمت بنزین در بودجه سال ٩٦ پیش بینی نشده است
۲۰ آذر ۱۳۹۵ , ساعت ۱۰:۴۴

وزیر نفت گفت:

افزایش قیمت بنزین در بودجه سال ٩۶ پیش بینی نشده است

وزیر نفت با بیان این که افزایش قیمت بنزین در بودجه سال ۹۶ پیش بینی نشده است، گفت: وزارت نفت تاکنون هیچ تصمیمی برای افزایش سوخت در سال ۹۶ اتخاذ نکرده است.

بیژن زنگنه با بیان این که افزایش قیمت بنزین در بودجه سال ٩۶ پیش بینی نشده است، گفت: دولت مجاز است هر تصمیمی بگیرد اما تاکنون وزارت نفت برای افزایش هیچ فرآورده‎ای در سال ٩۶ تصمیمی اتخاذ نکرده است.

همچنین، وی با اشاره به بهره برداری از واحد تقطیر فاز نخست پالایشگاه ستاره خلیج فارس، افزود: این پالایشگاه سه فاز دارد که فاصله افتتاح هرفاز۶ ماهه است و بهره برداری کامل از پالایشگاه پس از طی این دوره‌ها انجام می شود.

طبق این گزارش، محصولات واحد تقطیر پالایشگاه ستاره خلیج فارس را نفت سفید، نفتا، نفت گاز  است و به گفته وزیر نفت، فاز نخست بنزین سازی پالایشگاه ستاره خلیج فارس تا پایان امسال افتتاح می شود.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی

سیاوش رهبران، یک جوان متولد بعد از انقلاب است که در اصفهان دامپزشکی خوانده است و با راه اندازی کسب و کار خانگی، سوسیس و کالباس سالم به شهروندان خود، عرضه می کند. در پی، گفت و گوی ما را...
تهران- ایرنا- سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اعلام کرد: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری برای حمایت و جهش تولید یک هزار و ۴۵۰ میلیارد تومان کالای متروکه به چرخه تولید و اشتغال بازگشت. به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، سازمان...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها