دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   افزایش قیمت سکه / افت نرخ انواع ارز
۱۶ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۵:۰۶

افزایش قیمت سکه / افت نرخ انواع ارز

در بازار آزاد امروز (دوشنبه) سکه و نیم سکه با افزایش قیمت به ترتیب ۶۰۰ و ۱۱۰۰ تومانی، یک میلیون و ۲۱۸ هزار و ۶۰۰ تومان و ۶۳۷ هزار و ۶۰۰ تومان معامله شدند اما در مقابل نرخ انواع  ارزها با افت مواجه شد.

در بازار ارز یورو با افت سه تومانی ۴۵۷۸ تومان،‌ لیر ترکیه با کاهش ۱۳ تومانی ۱۱۱۲ تومان و یوان چین ۵۷۸ تومان  دلار با کاهش شش تومانی و پوند انگلستان با ۱۳ تومان کاهش قیمت به ترتیب ۳۸۲۰ و ۴۹۹۳ تومان فروخته شدند. دلار مبادله‌ای نیز ۳۲۷۹ تومان از سوی بانک مرکزی قیمت‌گذاری شده است.

در میان انواع طلا، هر مثقال طلا با کاهش ۲۶۰۰ تومانی ۵۰۷ هزار ۸۵۰ تومان فروخته می‌شود. هر اونس طلا نیز برای معاملات در بازار جهانی بیش از ۱۲۵۸ دلار داد و ستد می‌شود.

همچنین در بازار سکه، سکه تمام طرح جدید با افزایش ۶۰۰ تومانی یک میلیون و ۲۱۸ هزار و ۶۰۰ تومان، نیم سکه با افزایش ۱۱۰۰ تومانی ۶۳۷ هزار و ۶۰۰ تومان فروخته می‌شود.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب