یکشنبه, ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
»   اقتصادی, بانک و بیمه  »   افزایش قیمت طلای جهانی در بازارهای بین المللی امروز سه شنبه
۷ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۲:۴۹

پس از تعطیلات کریسمس

افزایش قیمت طلای جهانی در بازارهای بین المللی امروز سه شنبه

افزایش قیمت طلای جهانی در بازارهای بین المللی امروز سه شنبه و پس از پایان تعطیلات کریسمس روی داد که به علت تعطیلات کریسمس و بررسی حرکت بازار توسط سرمایه گذاران،حجم معاملات سبک بود.

بر اساس این گزارش سرمایه گذاران بین المللی همچنان منتظر روشن شدن مسیر قیمت طلا در مبادلات روزهای آینده هستند هر چند به نظر می رسد روند مبادلات هنوز به حالت عادی بازنگشته است.

هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات بازار سنگاپور به ۱۱۳۶.۸۰ دلار رسید در حالی که اوایل معاملات به ۱۱۳۱.۳۵ دلار عقب نشینی کرده بود.
در بازار نیویورک، هر اونس طلا برای تحویل در فوریه ۱۱۳۸.۲۰ دلار مبادله شد.

ارزش دلار در برابر ین به بالاترین سطح در ۱۰ ماه اخیر رسیده و هر دلار در برابر ۱۱۸ ین مبادله شده است. قیمت طلا به شدت در برابر نوسانات ارزش دلار و نرخ بهره واکنش نشان می دهد.

بر اساس گزارش رویترز، بازارهای سهام آسیا در معاملات سبک روز سه شنبه وضعیت یکسانی نداشتند زیرا بیشتر بازارهای بزرگ روز دوشنبه برای تعطیلات کریسمس تعطیل بودند.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , بانک و بیمه

حسین موسوی ،در حاشیه افتتاح و واگذاری مرکز طب کار به شبکه بهداشت و درمان به خبرنگاران گفت: این مرکز با صرف اعتباری در حدود ۷۵۰ میلیون تومان ساخته و به عنوان اولین مرکز طب کار در سطح شهر خدمات...
به نقل از ایرنا، رمان «هری‌پاتر و سنگ جادو»یکی از ۵۰۰ نسخه از چاپ اول نخستین جلد از مجموعه فانتزی هری پاتر است که در سال ۱۹۹۷ میلادی منتشر شد. گذر ۳۰۰ نسخه از این ۵۰۰ کتاب به کتابخانه‌ها افتاد و بسیاری از...

مطالب مرتبط با برچسب