چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   اقتصاد مقاومتی با نقش پذیری فعال بخش خصوصی محقق می شود!
۱ دی ۱۳۹۷ , ساعت ۸:۳۶

اقتصاد مقاومتی با نقش پذیری فعال بخش خصوصی محقق می شود!

احمد حسین زادگان در دیدار اعضای اتاق بازرگانی و اتاق تعاون استان با اشاره به تحریم های ظالمانه، ضرورت درک شرایط حساس کشور و لزوم همدلی و مشارکت همه آحاد جامعه در مقابله با دشمنان انقلاب، عنوان کرد: اقتصاد مقاومتی با نقش پذیری فعال بخش خصوصی محقق می شود.

استاندار مازندران بر تعیین اولویت ها و توسعه بازرگانی داخلی و خارجی تاکید کرد و یادآور شد: مازندران قطب کشاورزی و گردشگری است و باید با کار و تلاش شبانه روزی نسبت به تقویت تولید و افزایش ارزش افزوده اهتمام نمود.

حسین زادگان بخش خصوصی و دولتی را مساوی مردم و حاکمیت تلقی کرد و خاطر نشان ساخت: مازندران به پیشرفت مورد انتظار و شایسته خود نرسیده است و اگر قرار است اتفاقی در راستای آبادانی و شکوفایی استان بیافتد به دست خودمان باید رقم بخورد.

وی وجود سه بندر، راه آهن و سه فرودگاه و مزیت همسایگی با کشورهای cis به عنوان بازارهای هدف صادراتی را فرصتی برای شکوفایی اقتصادی مازندران دانست و گفت: مازندران کریدور شمال – جنوب، دارای زمین های مستعد، نیروهای انسانی خلاق، مبتکر و مردمی متحد است و با همگرایی و وفاق می تواند به شایستگی های خود دست پیدا کند.

مقام عالی دولت در مازندران با بیان این که موانع صادرات شناسایی و برطرف شود، از بخش خصوصی خواست تا انتظارات خود را از استاندار مازندران مشخص نماید.

استاندار با بیان این که از خواهر خواندگی و تفاهمات منعقده در حوزه اقتصادی و بازرگانی و … بهره درست و لازم را نبردیم، گفت: با تشکیل جلسات صرفا چیزی درست نمی شود، باید به صورت پروژه ای و عملیاتی وارد شویم و از تجار موفق دعوت نماییم و آنان را برای حضور فعالانه و موثر در بازار صادراتی تشویق کنیم.

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

به نقل از ایلنا،کارگران شرکت‌های هلدینگ داروگر با رسال نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه از وی برای حل مشکلات خود کمک خواستند. حق بیمه‌های پرسنل به سازمان تأمین‌اجتماعی پرداخت نشد و عدم پرداخت مالیات به دولت، شرایطی را بوجود آورد...
احسان الله اسدبیگی گفت،وظیفه ذاتی دولت کمک به تولیدکننده است اما چه کمکی دریافت کرده‌ایم؟ دولت چه کار غیرقانونی برای ما انجام داده‌‌ است؟ کسانی که این ادعا را دارند سند بیاورند. متاسفانه یک چیزهایی در جامعه‌ی ما اتفاق افتاده...

مطالب مرتبط با برچسب

احمد حسین زادگان در جلسه شورای گفتگوی بخش خصوصی و دولتی با اظهار اینکه مشکلات فراروی تولید و بخش خصوصی را باید رفع کنیم تصریح کرد: همه ما عضو یک جامعه هستیم و باید تعامل مطلوب برای رصد و پیگیری...
احمد حسین زادگان که در رأس یک هیات اقتصادی برای افتتاح سرای تجاری مازندران در ولگاگراد روسیه به سر می‌برد، در دیدار با “آندری بوچاروف” استاندار ولگاگراد با اشاره به شرایط بین المللی برابری که ایران و روسیه با آن...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها