چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   امدادرسانی‌ها به برف و کولاک در 4 استان کشورمان ادامه دارد
۱۷ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۳۴

ادامه عملیات جست‌وجوی 2 مفقودی در تهران

امدادرسانی‌ها به برف و کولاک در ۴ استان کشورمان ادامه دارد

رییس سازمان امداد و نجات هلال احمر خبر داد: از ۱۲ بهمن‌ماه تاکنون امدادرسانی‌ها به برف و کولاک در ۴ استان کشورمان ادامه دارد .

مرتضی سلیمی ، رییس سازمان امداد و نجات هلال احمر در این باره افزود: از دوازدهم تا ساعت ۷:۳۰ امروز ۱۷ بهمن‌ماه، ۲۹ استان (به جز دو استان سیستان و بلوچستان و همدان) تحت تاثیر برف و کولاک قرار داشتند. براین اساس ۲۴۸ شهر، روستا و محور برف‌گیر امدادرسانی شده‌اند.

وی افزود: همچنین به ۳۸ هزار و ۸۰۰ نفر امدادرسانی‌های لازم صورت گرفته است. ۱۲ هزار و ۳۰۰ تن نیز اسکان اضطراری یافته‌اند. در این مدت ۴۱ نفر به مراکز درمانی منتقل شدند. به ۳۸ تن نیز خدمات سرپایی ارائه شد.

رییس سازمان امداد و نجات با بیان اینکه ۳ نفر در سقوط بهمن در مهاباد و آبعلی نجات یافتند، افزود: متاسفانه سه نفر نیز در سقوط بهمن در مبارک‌آباد – آبعلی جان باختند.

سلیمی با اشاره به رهاسازی ۳۷۸۹ خودرو از برف ادامه داد: مجموع این امدادرسانی‌ها از سوی ۵۰۰ تیم عملیاتی شامل ۱۸۱۶ امدادگر و نجاتگر ارائه شده است.

وی افزود: تاکنون ۸۸۰۰ تخته پتو، ۷۱۰ کیلوگرم نایلون، ۶۶۸۰ بسته غذایی، ۳۷۵ کیلوگرم خرما، ۱۴۰۰ قوطی کنسروجات، ۵۷۹۰ قرص نان، ۳۱۹۰ بطری آب‌معدنی، ۲۱۰۰ بسته بیسکوئیت و ۶۴۰ کیلوگرم برنج میان متاثران از برف و کولاک توزیع شده است.

رییس سازمان امداد و نجات تاکید کرد: امدادرسانی‌ها در ۴ استان گیلان، خوزستان، خراسان جنوبی و هرمزگان ادامه دارد. همچنین عملیات جست‌وجوی مفقودین در تهران نیز همچنان ادامه دارد.

پایان خبر – ن ش

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

به نقل از اقتصاد آنلاین،برخی از این شرکت ها عبارتند از:«ساروم»: شرکت سیمان ارومیه طی افشا اطلاعات با اهمیت گروه ب، از عدم حصول نتیجه از برگزاری مزایده در ارتباط با املاک خبر داد و دلیل آن را عدم وجود...
به نقل از ایلنا،کارگران شرکت‌های هلدینگ داروگر با رسال نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه از وی برای حل مشکلات خود کمک خواستند. حق بیمه‌های پرسنل به سازمان تأمین‌اجتماعی پرداخت نشد و عدم پرداخت مالیات به دولت، شرایطی را بوجود آورد...

مطالب مرتبط با برچسب

دکتر کتابدار، مدیرعامل هلال‌احمر استان تهران  از سقوط بهمن در منطقه لواسانات در روز گذشته خبر داد و گفت: در منطقه لواسانات در ارتفاعات افجه و دشت هویج شاهد سقوط بهمن بودیم. وی افزود: در این منطقه چهار کوهنورد از استان قزوین...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها