سه شنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   امدادرسانی‌ها به برف و کولاک در 4 استان کشورمان ادامه دارد
۱۷ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۳۴

ادامه عملیات جست‌وجوی 2 مفقودی در تهران

امدادرسانی‌ها به برف و کولاک در ۴ استان کشورمان ادامه دارد

رییس سازمان امداد و نجات هلال احمر خبر داد: از ۱۲ بهمن‌ماه تاکنون امدادرسانی‌ها به برف و کولاک در ۴ استان کشورمان ادامه دارد .

مرتضی سلیمی ، رییس سازمان امداد و نجات هلال احمر در این باره افزود: از دوازدهم تا ساعت ۷:۳۰ امروز ۱۷ بهمن‌ماه، ۲۹ استان (به جز دو استان سیستان و بلوچستان و همدان) تحت تاثیر برف و کولاک قرار داشتند. براین اساس ۲۴۸ شهر، روستا و محور برف‌گیر امدادرسانی شده‌اند.

وی افزود: همچنین به ۳۸ هزار و ۸۰۰ نفر امدادرسانی‌های لازم صورت گرفته است. ۱۲ هزار و ۳۰۰ تن نیز اسکان اضطراری یافته‌اند. در این مدت ۴۱ نفر به مراکز درمانی منتقل شدند. به ۳۸ تن نیز خدمات سرپایی ارائه شد.

رییس سازمان امداد و نجات با بیان اینکه ۳ نفر در سقوط بهمن در مهاباد و آبعلی نجات یافتند، افزود: متاسفانه سه نفر نیز در سقوط بهمن در مبارک‌آباد – آبعلی جان باختند.

سلیمی با اشاره به رهاسازی ۳۷۸۹ خودرو از برف ادامه داد: مجموع این امدادرسانی‌ها از سوی ۵۰۰ تیم عملیاتی شامل ۱۸۱۶ امدادگر و نجاتگر ارائه شده است.

وی افزود: تاکنون ۸۸۰۰ تخته پتو، ۷۱۰ کیلوگرم نایلون، ۶۶۸۰ بسته غذایی، ۳۷۵ کیلوگرم خرما، ۱۴۰۰ قوطی کنسروجات، ۵۷۹۰ قرص نان، ۳۱۹۰ بطری آب‌معدنی، ۲۱۰۰ بسته بیسکوئیت و ۶۴۰ کیلوگرم برنج میان متاثران از برف و کولاک توزیع شده است.

رییس سازمان امداد و نجات تاکید کرد: امدادرسانی‌ها در ۴ استان گیلان، خوزستان، خراسان جنوبی و هرمزگان ادامه دارد. همچنین عملیات جست‌وجوی مفقودین در تهران نیز همچنان ادامه دارد.

پایان خبر – ن ش

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

مشاهدات میدانی قیمت انواع برنج به ویژه برنج خارجی با آزاد شدن واردات این محصول کمی ارزان شده و برنج های مانده در گمرک در حال ورود به کشور است و زمینه عرضه در بازار را تقویت کرده است. هر کیلوگرم...
بهمن دانایی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اصلاح نرخ خرید تضمینی چغندر قند و افزایش قیمت چغندر بهاره به ١٧٠٠ تومان گفت: دیروز جلسه شورای قیمت‌گذاری و اتخاذ سیاستهای حمایتی محصولات اساسی کشاورزی تشکیل شد و با مساعدت شخص...

مطالب مرتبط با برچسب

دکتر کتابدار، مدیرعامل هلال‌احمر استان تهران  از سقوط بهمن در منطقه لواسانات در روز گذشته خبر داد و گفت: در منطقه لواسانات در ارتفاعات افجه و دشت هویج شاهد سقوط بهمن بودیم. وی افزود: در این منطقه چهار کوهنورد از استان قزوین...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها