سه شنبه, ۰۱ تیر ۱۴۰۰
»   بین الملل, سیاسی  »   امضای فرمان ممانعت از ورود ایرانی ها به آمریکا توسط دونالد ترامپ
۹ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۰۱

امضای فرمان ممانعت از ورود ایرانی ها به آمریکا توسط دونالد ترامپ

به نقل از شبکه بی‌بی‌سی، امضای فرمان ممانعت از ورود ایرانی ها به آمریکا توسط دونالد ترامپ رئیس‌جمهور جدید آمریکا عصر روز جمعه با عنوان «جلوگیری از ورود تروریست‌های تندروی اسلامی» با حضور در وزارت دفاع آمریکا انجام شد که به موجب آن، ورود اتباع هفت کشور مسلمان به خاک آمریکا دست کم به مدت ۹۰ روز ممنوع می‌شود.

ترامپ که پس از مراسم تحلیف جیمز متیس وزیر دفاع آمریکا در محل پنتاگون این فرمان را امضا کرد، در سخنانی کوتاه گفت: من تمهیدات جدیدی برای بررسی بیشتر ایجاد کردم که تروریست‌های تندرو را بیرون آمریکا نگه می‌دارد. ما نمی‌خواهیم آنها اینجا باشند.

در متن این فرمان که چند ساعت پس از امضای آن منتشر شد، آمده است: تعلیق ۹۰ روزه وروداتباع عراق و سوریه و نقاط مورد نگرانی که شامل ایران، لیبی، یمن، سودان، و سومالی می‌شود.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع بین الملل  , سیاسی

به نقل از اقتصاد آنلاین،شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل در نظر دارد تأمین «خدمات أیاب و ذهاب کارکنان» خود را به پیمانکاران توانمند و دارای صلاحیت واگذار کند.  از تمامی شرکت‌های فعال در این زمینه، دعوت می‌شود تا از تاریخ اول تا...
به نقل از اقتصاد آنلاین،شرکت ایرانسل در نظر دارد در یک مزایدۀ عمومی فروش تعدادی تجهیزات مخابراتی مستعمل و معیوب خود را به فروش برساند.  شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل در نظر دارد تعدادی تجهیزات مخابراتی مستعمل و معیوب خود (شامل رک،...

مطالب مرتبط با برچسب