چهارشنبه, ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
»   بین الملل, سیاسی  »   امضای فرمان ممانعت از ورود ایرانی ها به آمریکا توسط دونالد ترامپ
۹ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۰۱

امضای فرمان ممانعت از ورود ایرانی ها به آمریکا توسط دونالد ترامپ

به نقل از شبکه بی‌بی‌سی، امضای فرمان ممانعت از ورود ایرانی ها به آمریکا توسط دونالد ترامپ رئیس‌جمهور جدید آمریکا عصر روز جمعه با عنوان «جلوگیری از ورود تروریست‌های تندروی اسلامی» با حضور در وزارت دفاع آمریکا انجام شد که به موجب آن، ورود اتباع هفت کشور مسلمان به خاک آمریکا دست کم به مدت ۹۰ روز ممنوع می‌شود.

ترامپ که پس از مراسم تحلیف جیمز متیس وزیر دفاع آمریکا در محل پنتاگون این فرمان را امضا کرد، در سخنانی کوتاه گفت: من تمهیدات جدیدی برای بررسی بیشتر ایجاد کردم که تروریست‌های تندرو را بیرون آمریکا نگه می‌دارد. ما نمی‌خواهیم آنها اینجا باشند.

در متن این فرمان که چند ساعت پس از امضای آن منتشر شد، آمده است: تعلیق ۹۰ روزه وروداتباع عراق و سوریه و نقاط مورد نگرانی که شامل ایران، لیبی، یمن، سودان، و سومالی می‌شود.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع بین الملل  , سیاسی

در مجموع ۲۱۹ اثر در حراجی پیش رو کریستیز به مزایده گذاشته خواهد شد و انتظار می‌رود ارزش کلی آثار فروخته شده بین ۹۰۴,۶۰۰ تا ۱.۴ میلیون دلار برسد. در ۲۴ سپتامبر ۱۶۸ عکس از مجموعه عکس‌های «جنگ داخلی» این موزه...
به گزارش گروه اقتصاد بین الملل فارس به نقل از رویترز، از آنجایی‌که نگرانی ها در مورد تورم سبب تقویت قیمت ها شده است، قیمت طلا در معاملات امروز بازارهای جهانی افزایش یافت اما رشد ارزش دلار مانع از افزایش...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها