سه شنبه, ۲۷ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   امکان برگزاری مناقصه در سامانه «دفتر کار مجازی»
۷ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۲۳:۴۰

امکان برگزاری مناقصه در سامانه «دفتر کار مجازی»

برگزاری مناقصه مجازی، پرداخت پیش‌پرداخت، نظارت بر پروژه در سامانه دفتر کار مجازی که فردا با حضور وزیر صنعت رونمایی می شود، امکانپذیر است.

نمایشگاه و فروشگاه مجازی محصولات حوزه الکترونیک، سامانه کار مجازی و دانشکده برق و الکترونیک و مکاترونیک سامانه‌هایی هستند که با محوریت بخش خصوصی و پشتیبانی حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) راه‌اندازی و فردا(یکشنبه) با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت کار خود را آغاز خواهند کرد.

سامانه سفارش کار مجازی مشابه با سامانه‌های مطرح جهانی چون Freelancer، سامانه‌ای که بتوان با استفاده از آن به سهولت رابطه کاری میان کارفرمایان و پیمانکاران عمدتاً دارای شخصیت حقیقی پدید آورد بسیار پرکاربرد بوده و اثر مهمی در اشتغال متخصصان دارد. در این سامانه امکانات کاملی جهت اعتماد میان کارفرما و پیمانکار از قبیل برگزاری مناقصه مجازی، پرداخت پیش‌پرداخت، نظارت بر پروژه، شورای حل اختلاف در نظر گرفته شده است.

دفتر کار مجازی به مشتریان خود در ازای دریافت مبلغی خدمات ارتباطی و نشانی پستی، بدون واگذاری فضای اداری فیزیکی، عرضه می‌کند. دفتر کار مجازی با «سوئیت‌های اداری» تفاوت دارد. سوئیت اداری فضایی فیزیکی و/یا اتاق کنفرانس در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد.

دفتر کار مجازی بیشتر برای کسب و کارهای خُرد، نوپا و خانگی به کار می‌رود البته مشتریانی که دارای حجم تماس انبوه هم هستند میتوانند از مزایای مرکز تماس این دفاتر استفاده کنند.

مزایای دفتر کار مجازی باعث شده است که حتی نمایندگان مجلس ایران هم از آن حمایت کنند و یک نماینده مجلس خواستار آن شده که تمام کسب و کارهای اینترنتی دفتر کار مجازی داشته باشند.

پایان خبر- س ز

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب