شنبه, ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
»   فرهنگ و هنر  »   انتخابات الکترونیک خانه های مطبوعات آغاز شد
۱۰ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۵۷

انتخابات الکترونیک خانه های مطبوعات آغاز شد

به نقل از ستاد مرکزی برگزاری انتخابات الکترونیک خانه های مطبوعات، انتخابات در ۲۰ استان برگزار می شود و طبق برنامه نتایج انتخابات هیات مدیره هر استان به تفکیک آرای منتخبان تا پایان امروز اعلام می شود.

۲۲۱۲ نفر که عضویت آنها توسط خانه های مطبوعات هر استان و با نظارت ادارات ارشاد استانها تایید شده، می توانند در انتخابات شرکت کنند.

شایان ذکر است ۴۹۱ نفر به عنوان نامزد انتخابات تایید شده اند که از این تعداد ۳۶۳ نفر برای عضویت در هیات مدیره و ۱۲۸ نفر برای بازرسی نامزد شده اند.

اسامی و تصاویر نامزدهای انتخابات علاوه بر تعرفه های طراحی شده در سامانه خانه مطبوعات و قابل رویت برای هر عضو دارای حق رای، به صورت آنلاین روی سامانه قابل مشاهده است.

شایان ذکر است انتخابات در استانهای «خوزستان، همدان، هرمزگان و زنجان» به دلیل به نصاب نرسیدن اعضا یا نامزدها، در مرحله دوم برگزار می شود. همچنین انتخابات الکترونیکی در ۸ استان «تهران، مرکزی، سیستان و بلوچستان، اصفهان، کرمانشاه، کهکیلویه و بویر احمد، گلستان و گیلان» به دلیل اینکه انتخابات آنها به تازگی برگزار شده، برگزار نمی شود.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع فرهنگ و هنر

به گزارش خبرنگار ایلنا، سال 1389،زمانی که علی اکبر شعبانی‌فر استاندار استان مرکزی و هوشنگ بازوند نیز در پست معاونت عمرانی این استان بودند ، استارت احداث موزه بزرگ اراک زده شد.از آن زمان تا کنون 10 سال می‌گذرد، اما...
اولین توییت دورسی ۲۱ مارس سال ۲۰۰۶ در حساب توییتری وی منتشر شد؛ این توییت متن کوتاهی دارد: صرفا جهت راه اندازی توییترم (just setting up my twttr). اواسط اسفندماه سال گذشته بود که خبر آمد با گذشت ۱۵ سال این...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها