شنبه, ۰۱ آبان ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   انتخاب ۶ پیمانکار در مناقصه بهسازی محور و بازارچه شهر ری
۲۶ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۵۰

انتخاب ۶ پیمانکار در مناقصه بهسازی محور و بازارچه شهر ری

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران اعلام کرد انتخاب ۶ پیمانکار برای مناقصه و اجرای طرح بهسازی محور و بازارچه شهر ری با مرکزیت حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) صورت گرفته تا بتوانیم هر چه سریع تر این محورها را در آذرماه سال جاری به بهره برداری برسانیم.

عیسی علیزاده با بیان اینکه انتخاب پیمانکاران مناقصه بهسازی محور و بازارچه شهر ری به صورت رسمی در بهمن ماه آغاز و پس از انتخاب پیمانکاران، عملیات این محور در فروردین ماه ۹۶ آغاز شد، افزود: در مطالعه، طراحی، بهسازی و جداره سازی این محور، حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) به عنوان محور اصلی قرار گرفته است و تمامی فعالیت های صورت گرفته در خیابان های اطراف با محوریت حرم و به سمت آن انجام می شود.

علیزاده با بیان اینکه براساس مناقصه عمومی ۶ پیمانکار برای اجرای طرح انتخاب شده اند، یادآور شد: در فعالیت های صورت گرفته در این محور، حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) به عنوان نشانه اصلی در نظرگرفته شده است و تمامی مولف ها اعم از سر در مغازه، آجر، کاشی، مقرنس و پایه های چوبی در جهت معرفی به سوی بخش اصلی پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه ۲۷درصد از پروژه بهسازی محور و بازارچه شهرری به سرانجام رسیده است، گفت: آذرماه سال ۹۵ عملیات مطالعه، طراحی و بهسازی و جداره سازی در این محور انجام شد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی با اشاره به اینکه در این محدود ۳۴۰ دهنه مغازه، ۴۵۰ متر پیاده رو، یک میدان بزرگ و یک میدان کوچک قرار دارد، ادامه داد: تمامی فعالیت ها برای تمامی این بخش ها با هدف یکسان سازی، زیباسازی و بهسازی محور صورت می گیرد.

پایان خبر- س ر

 

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

علیرضا نادعلی گفت:امروز نیاز داریم با کار و خدمت و اقدامات مؤثر، هم رضایت را در شهروندان تهرانی ایجاد نماییم و هم با طراحی های درست و به جا به ایجاد حس رضایت‌مندی در آنها مبادرت بورزیم. اینک در آغاز یک...
طبق بخشنامه‌ اجرایی تامین منابع مالی دولت از طریق فروش اموال و املاک مازاد، دستگاه‌های اجرایی یک ماه مهلت دارند فهرست آن را در اختیار وزارت اقتصاد قرار دهند و اگر دستگاهی همکاری نکرد به ستاد هماهنگی اقتصادی دولت معرفی...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها